2726
عنوان

دلم به حال خودم سوخت 🥺🥺🥺فقیرفقرا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 2262 بازدید | 165 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان دوماهه فقیر ترینم😭دوماهه شوهرم کار نداره هیچی توخونه نداریم مامانمم پس فردا قراره بیاد خونم ...

ای خدای مهربونم معجزه کن او زندگی هممون

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
«کاردرمنزل» •آموزش عکس های آتلیه که توی اینستا و...کلی طرفدار داره باانواع تم  {میتونید کار ک ...

هعی چقد باید عکس آتلیه ای درست کنم تا سوتین ۹میلیونی بخرم ؟ میانگین ماهی چقدر درمیاد ؟🥲

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2728

بعدم اصلا چرا بعضیاتون اینفو و ساده اید.. عزیز من فضای مجازی همینه هرکی هرچی دلش بخواد میاد میگه 

الان اگه من بگم ماشین کوپه هس اخرین سیستم و مدل کلی هم فاز بدم برم اخه تو از کجا میخوای بفهمی من راست میگم یا ن.. 

تهش چهارتا غصه میفته ب دلت و میشینی مقایسه کردن خودت بااین دنیای فوق الللعاااده دروغین و زندگیتو جهنم میکنی سرهیچییی ومیشه عامل جنگ ودعوا با پدر یا همسر بیچارت.. نکنید بخدااتا مقایسه باااور نکنید🤕

خیلی خوب بود زیرشم رسید خریدو بچسبونه 😄😄😄

بعد ی عکس بگیره منو سوتینم همین الان یهویی🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷

پنجشنبه پسرم رو بردم امیراکرم دو تا کاپشن و لباس و اینا خریدم دو و پانصد شد من نمیدونم من اینجوریم یا همه مادرا اینطورن هر چی دارم فقط برای پسرم میخرم میرم بیرون برای خودم بخرم باز برای اون میخرم میام 😂

دهنت سرویس    خود بخود ماساژم میده

خیلی ملوعه لامصب 🤭 فک کنم خود به خود جا باز میکنه دیگه عمریه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
از کجا 35 خوب خریدی بگوو ما هم بخریم والله 

تولیدیه همسایمون جنسشو عالیه خداییش خوب میده 

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
2706