2726
عنوان

توروخدا ی راه حل بدید از دست شوره نجات پیدا کنم پیر شدم دیگه😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 37 پست
عزیزم مثلا من امروز میرم حموم تا شب موهام خوبه  فردا ی شونه بزنم موهام چرب شده

منم گاهی وقتا همینم مثلا دیشب اخر شب رفتم حموم امشب اخر شب دیگه حالت تمیزی رو نداره فردا صبحم ک دیگه کلا چربه

فک کنم مشکل از موهامونه

اینم استفاده کردم نتیجه نداشت رفتم متخصص بهم فلوکونازول داد بعد از معاینه موهام ولی تاثیر نداشت&nbs ...

دوبار استفاده کردی بازم نشد؟آخه من اینو به چند نفر که مشکل شوره داشتن معرفی کردم راضی بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تنها راهش اینه یه مدت سرتو با سرکه بشوری بنفش یا سفید ، یعنی شامپو بزن ابکشی کن یکم اب موهاتو بگیر بعد سرکه بریز رو سرت و ماساژ بده کف سرتو ، ۱۰ دیقه بعد ابکشی کن ، و دیگه روش شامپو نزن ، 

اینم استفاده کردم نتیجه نداشت رفتم متخصص بهم فلوکونازول داد بعد از معاینه موهام ولی تاثیر نداشت&nbs ...

ببین اینو ک من میگم بزن خوب نشد بیا فحش بده شامپو مردانه کلیر اون که عکس ی سیاره مانند روشه بخر منم مثل تو بودم

ببین من همه کاری کردم تمام دکترا رو رفتم 

بعد دکتر فلامکی بهم گفت زمانی که دیگه میخوایی از حمام بیایی بیزون یه قاشق سر خالی نمک با اب قاطی کن بریز رو سرت و برو بیرون شوره هات از بین میره و دقیقا هم همینجوری شد خلاصم شدم از شوره

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706