2737
2734

الان من پنج شنبه غروب حموم بودم ولی امروز موهام رو نگاه کردم چرب و پر شوره بود انگار ی هفته است حموم نرفتم با اینکه هنوز از حموم قبلی ۴۸ ساعت هم نگذشته 

دیگه نمیدونم چکار کنم

شامپو ضد شوره ایروکس فلوکنازول کلیر و چندتا دیگه امتحان کردم ولی کوچک ترین تاثیری نداشته 

اخه موهام هم بلنده سخته هر روز حموم باشم 

قشنگ دوسه بار شونه به موهام بخوره چرب میشه کامل 

کسی راه حل نداره؟

برو دکتر ؛اگه قارچی باشه یا از چربی درمانش فرق داره

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فککنم شامپو ززماری پرژک برای رفع شوره خوب باشه

نمیدونم رزماری یا چیز دیگه همونیکه بطری اش بنفشه

من امروز به واسطه امام حسین هدیه مو از خدا میگیرم امام حسین ضامن سلامتی مادرم مییشه.......................... خدایا شکرت مادرم به حال خوبش برگشت....خدایا شکرت دیگه مریض نیست....خدایا شکرت.....هزاران هزاران بار شکرت....از خوشحالی دلم میخواد تا صبح سجده شکر کنم.....دلم میخواد فریاد بزنم خدایا شکرت برام معجزه کردی....
2728

عزیزم اول ک سعی کن موعاتو با اب خییلی داغ نشوری هر چی اب ولرم تر باشه کمتر شوره میزنی 

ازین شامپو هم بگیر از دارو خونه بزن البته فک کنم این رو باید بعد ازینکه با شامپو خودت سرتو شستی بعد اینو بزنی

2738
برو پزشک پوست و مو چون شوره مو و چربی مو دوتا مقوله جداست برای شوره مو شامپو ضدشوره اویدرمو پیشنهاد ...

اینم استفاده کردم نتیجه نداشت

رفتم متخصص بهم فلوکونازول داد بعد از معاینه موهام ولی تاثیر نداشت 

من مثلا از این شامپوها نهایت یکویا دوتا میگیرم اگه تاثیر نداشته باشه عوضش میکنم میگم شاید باید بیشتر استفاده کنم🤔

ولی خب دوروز حموم نرفتن هم خب واقعا کم نیست منم یه روز درمیون حموم میرم روزی ک میرم حموم واقعا موها ...

عزیزم مثلا من امروز میرم حموم تا شب موهام خوبه 

فردا ی شونه بزنم موهام چرب شده 

برو دکتر ؛اگه قارچی باشه یا از چربی درمانش فرق داره

والا دکتر رفتم کلی معاینه کرد با ذره بین و شامپو فلوکونازول داد

تازه کلی اصرار داشتم به دکتره نکنه شپش هست که دکتره میگفت بابا من دکترم شپش ودیدم از نزدیک این شوره اس 😂😂

2706