2733
2734

پدرشوهرم سر ی جنگ که اصلا بی گناه بود با تفنگ کشتن شبا که میخوابیم شوهرم همش تو خاب داد و بی داد میکنه 

گریه میکنه 

باباشو صدا میکنه 

باباش هی میاد تو خابش از انتقام صحبت میکنه میگه باید بریم فلانی بکشیم چن شب هی همین خاب میدید 

دیشب باز اومد تو خابش گفته پس تفنگ خریدی اگه نخریدی خودم یکی بخرم برام 

شوهرم داغون شده 

دقیقا شده پوشت استخون اصلا هر کی میبینش نمیشناسه 

و درد به مویرگ هایمان رسیده اما هنوز لبخند می‌زنیم :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کی پدر شوهرت و کشته؟؟؟؟چرا با تفنگ مگه این کشور پلیس و قانون نداره؟؟!!

(درخت تو گر بار دانش بگیرد ، به زیر آوری چرخ نیلوفری را)     با افتخار بچم از نظر کاربرای نی نی سایت 🤣🤣.....              سیزده سالمه اگه قراره نوشته هامو ریپلای کنی و و منو بچه بدونی:                                                                            ۱_اولا اینکه میدونم بچم و نیاز نیست هی یادآوری کنی!!!!        ۲_دوما اینکه سنم کمه اما میتونی اینم تشخیص بدی عقلم چند سالشه؟!                                                                                                                                                        نتیجه گیری:اگه خواستی در مورد سنم حرف بزنی و منو بچه بدونی و هی بگی از نی نی سایت برو بهتره بگم نمیرم و تو هم بهتره ریپلای نکنی ممنون✨❤️😐
2738

اون روح پدرشون نیس ک میاد به خوابش این ضمیرناخوداگاهشه ....ببرش مشاوره تا کار دست خودش نداده .....

چون توفکر انتقامه این خواب هارو میبینه

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2706