2204
عنوان

در چه حالید؟

373 بازدید | 62 پست

حال روحیتون چجوریه؟

خودتون بچه اتون شوهرتون اوصاع خونتون ؟؟؟؟

خودم حال روحیم داعونه چون دعوا کرد با خانواده شوهر چون حرفامونو خودم و شوهرم زدیم بهشون حرف حق بعد حالا خودم خودنو دارم میخوزم نمیدونم چمه خبر مرگم حرف نزنم خودمو میخورم حرفم بزنم خودمو میخورم 

بچه ام شیر میخوره و جلو تلویزیون شوهرمم سرگار شامم قرمه سبزی گذاشتم خونه امم خوبه فقط پر اسباب بازی 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

خستم سرما خوردم رو تخت

죽을 수 없어서 살아요. و غم انگيزترين قستمش اينه كه من حتی نميدونم ديگه چطوری خوشحال باشم. 죽을 수 없어서 살아요:) هر آدمي انسان نیست..! خودکشی دیگه خز شده جرأت داری زندگی کن ±قشنگ‌ترین لبخندها، ترین زخم‌ها رو پنهان می‌کنند : )🌚✨ تو این دنیا بیش از حد به کسی اعتماد نکن یادت باشه شیطان هم یه زمانی فرشته بوده ! KANEKI". U̶̶N̶̶B̶̶E̶̶I̶̶N̶̶G̶ ̶D̶̶E̶̶A̶̶D̶ ̶I̶̶S̶̶N̶’̶T̶ ̶B̶̶E̶̶I̶̶N̶̶G̶ ̶A̶̶L̶̶I̶̶V̶̶E̶!☻   مَــن هَمیشِع میخَندم وَلــی هیـچوَقت خوشحال نیستَــم.... ‌ تنهام، مثل‌همون‌مدادِسفیده،تويِ‌جعبه‌مدادرنگي! Mind : Move on.Heart : Still checking his last seen با افتخار 𝓐𝓡𝓜𝓨 هستم💜عاشق 𝔹𝕋𝕊 💜هیتر عزیز ، بی تی اس افتخار کره ست ولی.....ولی تو افتخار ننع باباتم نیستی!:( همیشه نمیتونی منتظر زمان مناسب بمونی‌گاهی وقتا باید جرئت کنی و بپری اگه کسی بهت گفت دستت به آرزوهات نمی‌رسع.....بگو قد افکار تو کوتاهه"هیچوقت زیادی مهربون نباش،چون یادت می‌ره باهوش بآشی...هیچوقت زیادی باهوش نباش،چون یادت می‌ره مهربون باشی....!نمکم شبیه شکره پس به کسی اعتماد نکن.....!همیشه اینو یادت باشه خب؟..تاریک ترین لحظه ی شب ، نزدیکترین لحظه به طلوع خورشیده..! 🧡 ⃟●━━━─ ᴺᵒ ᴼᶰᵉ ᶤˢ ᴸᵃˢᵗᶤᶰᵍ •••─── اخرین خنده خیلے وقت پیش...  ➖⃟🥀•●━━─ 𝓘𝓶 𝓢𝓸 𝓣𝓲𝓻𝓮𝓭 ── ⇆  « مثلِ‌تنفرِ‌اُختاپوس از باب اسفنجي »

من و دخترم سرفه میزنیم گاهی، در حال سوپ خوردنیم بی حال و بی رمق

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2050

دختر من دیشب تب کرد خودمو همسرم تا صبح بیدار بودیم الانم همش نگرانم خدایی نکرده ویروس انفولانزایی چیزی نباشه دکترشم نوبت برا عصر بهم داده الانم دخترم خوابه همسرمم بیرونه خودمم دراز کشیدم

بچه ندارم 

شوهرمم قربونش برم سرکاره 

خودمم تازه از حموم اومدم معدم خیلییی درد میکنه دراز کشیدم 

خونمم تمیزه تمیز هستش فقط تو سینک دوتا لیوان کثیف هستش

حالا حالاها باهات حالت مجنون دلم❤️

حال خودم داغون 

خونه تمیز 

خدایا انتظار من کی قراره تموم بشه دیگ طاقت ندارم ..امروز یک روز بارانی است و دل من هم بارانی تر دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹

من اعصابم خرابه چون همین الان یه تاپیک درباره کلیشه های برعکس گذاشته بودن وترکید

واقعامتاسفم که اگه همون حرفاراجع زنامیبود هیچکس هیچی نمیگفت اماچون راجع اثایون بود ترکوندش

توی سایتی که مال خودخانم هاهست هم حق دفاع ازحق خانم هارونداری

مردسالاری و زن ستیزی تاکجااخه

باافتخارفمینیست وحامی حقوق زنان♀️                   We should all be feminist                             #زنان-ناموس-کسی-نیستند  ؛به یادتمام زنان وکودکانی که به نام ناموس وغیرت کشته شدند.🔰                معنی کلمه غیرت توی فرهنگ لغت؛تعصب، حمیت، حسد، رشک، رگ، صفت، مردانگی، مروت، ناموس پرستی🔰معنی کلمه ناموس توی فرهنگ لغت: عیال،مستوره ،عرض،بانگ، اشتهار ،حیله،مکر،تزویر،همسر 🔰مفهوم این دوکلمه چیزی جز یک حس مالکیت تعصبی روی زن ها نیست.🔰باعقل سلیم جوردرنمیاد که یک انسان مالک یک انسان دیگه باشه مگه اینکه رابطشون ارباب-بردگی باشه پس ... زنان،ناموس کسی نیستنددددد.🔰ازرفتارهای مالک گونه شریک عاطفیتون (اینوبپوش ،اونونپوش،موهاتوجمع کن،بااون حرف نزن، پاتوازخونه بیرون نزار، بلند نخند،تتونزن و...) خوشحال نشید این نشون دهنده علاقه نیست فقط نشون دهنده اینه که اون شخص خودش رو محق میدونه حتی برای کوچک ترین ابعادزندگی شماهم تصمیم بگیره برای  پوشش ، روابط،جسم،جان،اعتقادات و... دقیقامثل کاری که اربابان در دوران برده داری توی اروپا نسبت به برده هاشون انجام میدادن.🔰ایدی چنتاپیج فمینیستی رو میذارم حتمابریدبهشون سر بزنیدبهتون کمک میکنه قدرت پیداکنیدوبتونیدازحق خودتون دفاع کنیدودرمقابل تبعیض وبی عدالتی بایستید ♀️feminism.org2♀️women.and.feminism♀️feminism.everyday♀️fatiii-n82♀️hamsarii ♀️teenagers.feminism♀️ توی پیداکردن هرکدوم ازاین صفحات(پیج ها)مشکل داشتید بهم بگیدکمکتون کنم.🔰

باردارم

خونم به هم ریخته از دیشب کمر درد شدیدم نتونستم کاری بکنم

الانم رو مبل دراز کشیدم کمرم قفل کرده نمیتونم تکون بخورم زنگ زدم همسرم بیاد کمکم کنه جابجا شم غذام داره میسوزه🤣

همه سرما خوردیم تو سایت 😑😐

죽을 수 없어서 살아요. و غم انگيزترين قستمش اينه كه من حتی نميدونم ديگه چطوری خوشحال باشم. 죽을 수 없어서 살아요:) هر آدمي انسان نیست..! خودکشی دیگه خز شده جرأت داری زندگی کن ±قشنگ‌ترین لبخندها، ترین زخم‌ها رو پنهان می‌کنند : )🌚✨ تو این دنیا بیش از حد به کسی اعتماد نکن یادت باشه شیطان هم یه زمانی فرشته بوده ! KANEKI". U̶̶N̶̶B̶̶E̶̶I̶̶N̶̶G̶ ̶D̶̶E̶̶A̶̶D̶ ̶I̶̶S̶̶N̶’̶T̶ ̶B̶̶E̶̶I̶̶N̶̶G̶ ̶A̶̶L̶̶I̶̶V̶̶E̶!☻   مَــن هَمیشِع میخَندم وَلــی هیـچوَقت خوشحال نیستَــم.... ‌ تنهام، مثل‌همون‌مدادِسفیده،تويِ‌جعبه‌مدادرنگي! Mind : Move on.Heart : Still checking his last seen با افتخار 𝓐𝓡𝓜𝓨 هستم💜عاشق 𝔹𝕋𝕊 💜هیتر عزیز ، بی تی اس افتخار کره ست ولی.....ولی تو افتخار ننع باباتم نیستی!:( همیشه نمیتونی منتظر زمان مناسب بمونی‌گاهی وقتا باید جرئت کنی و بپری اگه کسی بهت گفت دستت به آرزوهات نمی‌رسع.....بگو قد افکار تو کوتاهه"هیچوقت زیادی مهربون نباش،چون یادت می‌ره باهوش بآشی...هیچوقت زیادی باهوش نباش،چون یادت می‌ره مهربون باشی....!نمکم شبیه شکره پس به کسی اعتماد نکن.....!همیشه اینو یادت باشه خب؟..تاریک ترین لحظه ی شب ، نزدیکترین لحظه به طلوع خورشیده..! 🧡 ⃟●━━━─ ᴺᵒ ᴼᶰᵉ ᶤˢ ᴸᵃˢᵗᶤᶰᵍ •••─── اخرین خنده خیلے وقت پیش...  ➖⃟🥀•●━━─ 𝓘𝓶 𝓢𝓸 𝓣𝓲𝓻𝓮𝓭 ── ⇆  « مثلِ‌تنفرِ‌اُختاپوس از باب اسفنجي »

از صبح پاشدم همه جا رو تمیز کردم گلدون جدید خریدم  گلدونامو عوض کردم جارو گردگیری لباس شستم خونه رو برق انداختم الانم کمرم درد میکنه 

همشم دارم به یه معجزه بزرگ فکر میکنم به یه عالمه پوووووووووووووووووول  🤩

دلم واسه پسرم تنگ شده 😭😭😭😭
2051