2703
2553

برنامه نویسی

انگار دیگه رشته های پزشکی و اینا اشباع شده

روی یه تیکه سنگ متحرک وسط ناکجااباد جهان هستی توی یه بدن ضعیف و یه بار مصرف و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الان دوره دوره ای شده که اونایی که اقتصاد بوده رشته دانشگاهی‌شون،خیلییی دارن بهره مند میشن از این رش ...

خب ماکه این رشته نبوده به نظرتون کاری نمیتونم پیش بگیریم که زندگیمون بیوفته رو غلطک.... 

فقط خدا 
کلا به دو روش میشه پولدار شد همسر متمول پیدا کردن دومیم کار کردن سالن زیبایی درامدش عالی خداروشکر طب ...

خانواده ی شوهرم اگه پول هم داشته باشن از شانس منو دخترم میریزن دور و به ما نمیدن 

سالن زیبایی هم باید کلی هزینه کتی و دقت بذاری  که به درآمد برسی دلم میخواس تو بارداریم برم اما هي دست دست کردم و نرفتم از طرفی هم اگه رفته بودم خانواده ی شوهرم خیلی پررو هستن همش میخواستن بدون هزینه براشون کار انجام بدم

فقط خدا 
کلا به دو روش میشه پولدار شد همسر متمول پیدا کردن دومیم کار کردن سالن زیبایی درامدش عالی خداروشکر طب ...

ما يه اشنا ناخن كار داريم ماهي ٢٠ميليون درامد داوه 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2714
ما يه اشنا ناخن كار داريم ماهي ٢٠ميليون درامد داوه 

چجوري از ناخن كاري ميشه انقدر درامد داشت؟

ناخن كار من كارش عاليه نرخش هم نسبتا بالا است اما نصف اينم درامد نداره مگه روزي چند نفر رو ميتونند راه بندازن نرخش هم مشخصه ديگه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
خب بستگی داره هنر چی بلد باشین نگین نه این هنری که من دارم به درد نمیخوره و این حرفا

خب الان خود من رشته ی دانشگاهم مهندسی بود چند سال هم سرکار اما الان بخاطر دخترم نمیتونم برم سرکار شاید اگر کرونا نبود میذاشتم مهد اما الان نمیتونم 

با این وجود دارم خیاطی میکنم تو خونه اما بدون هيچ اسم و رسمی 

فقط خدا 
خب الان خود من رشته ی دانشگاهم مهندسی بود چند سال هم سرکار اما الان بخاطر دخترم نمیتونم برم سرکار شا ...

خب شما یه هنرمندی!هر چند اگه به ایرانی ملت باشه میگن خیاطی مگه چیه که!یه دوتا نخ و سوزن کردن که کار خاصی نداره و این حرفا ولی در حالیکه خیاطی یکی از بهترین هنرهاست!شما میتونین یکم حرفه ای باشین و بعدش بصورت رسمی و با نام و نشان معتبر فعالیت کنین!

.
2706