2733
2734
عنوان

حق طلاق و حق حضانت بی قید و شرط

126 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها کارامو انجام دادم فقط مونده فردا بریم محضر امضا کنه، گفتن دو تا شاهد مرد باید داشته باشیم، فرقی هم نمیکنه فامیل باشه یا نه، حالا من تو فکر اینم که به دوتا کارگر پول بدم بیان، به نظرتون ممکنه بعدها مشکلی پیش بیاد که اون شاهد ها رو بخوان؟ 

جهان خیلی زیبا میشد اگه ما خانم ها هوای همو داشتیم.. مادرشوهرجان ،عروس جان,جاری جان، خواهرشوهرجان، ما همه زن هستیم ، از سختی هایی که هممون میکشیم خبر داریم، لااقل به همدیگه رحم کنیم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیدونم واقعا در چ وضعیتی هستید ولی واقعا حساب شده و ریز بینانه وارد بحث طلاق بشید

بخصوص اگر ک بچه ای هم داشته باشید واقعا کاز سخت میشه

واقعا بچه آواره میشه

سعی کنید واقعا همه راهها رو برید

مگر ن هر وقت بخواید طلاق رو میشه گرفت 

ولی اگر راه داره بشینید و با هم سنگاتونو وا بکنید

ببخشید اگر جسارت کردم

ولی واقعا طلاق روح و روان انسان رو نابود میکنه

بخصوص ک آینده بچه و طفل معصوم هم دستخوش نوسانات روزگار و بی پدری و بی مادری میشه

2728

دوستان نمیخوایم طلاق بگیریم

جهان خیلی زیبا میشد اگه ما خانم ها هوای همو داشتیم.. مادرشوهرجان ،عروس جان,جاری جان، خواهرشوهرجان، ما همه زن هستیم ، از سختی هایی که هممون میکشیم خبر داریم، لااقل به همدیگه رحم کنیم..
2738
ن چ مشکلی دیگ صیغه رو ک بخونن شما جدا میشین

طلاق نمیگیریم، فقط حق طلاق و حق حضانت 

من نمیدونم واقعا در چ وضعیتی هستید ولی واقعا حساب شده و ریز بینانه وارد بحث طلاق بشید بخصوص اگر ک ب ...

کاملا درست میگی عزیزم، ولی نمیخوایم جدا بشیم، فقط حق طلاق و حق حضانت رو میخوام 

در متنی ک نوشته شده ظاهرا بله فقط دنبال شاهد هستن 

نه عزیزم، حتما من خوب ننوشتم، تو عنوانم هست