2737
2734
عنوان

باشوهرم دعوام شد دارم سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 78 پست
اون ک شرف نداره بخاطر ۱۲۰ تومن یساعت عین دادگاه میگفت سریع بگو چکارش کردی ؟؟؟ بگو دادمش ب مامانم تا ...

خدا جزای این شوهرارو بده

البته هرچی هم جزا بده حالیشون نمیشه

من هنوز دوماه نمیشه پسرم با زایمان زودرسم از دنیا رفت و دوتیکه طلایی که اول ازدواجم خریده بود و هزاربار ازم پس گرفت برای هزینه بیمارستان فروختش.فکر کن هم بچم رفت و هم طلایی که هدیه ست و ازم پس گرفت رفت ولی حالیش نمیشه مدام دعوای ارث داره

خدا جزای این شوهرارو بده البته هرچی هم جزا بده حالیشون نمیشه من هنوز دوماه نمیشه پسرم با زایمان ...

مدیونی اگه پولت رو بهش بدی . گوه خورده

بی تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگو اتیش زدم پولی ک هدیه میده مگ باید بازخواست کنه اصن ینی چی شوهر من پول میده اصلا بهش اجازه نمیدم بگ چیکارش کردی بگ جلو چشاش اتیش میزنم اون پولو

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
2731
یجور میگ اوووون همه پول انگار چند میلیون بود🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

شوهرمن سال اول ازدواجمون کلا بیکار بود و من ماهی دو تومن درامد داشتم و خرج میکردیم.الان میگه من هیچوقت بیکار نبودم همیشه درامدم بالابوده تو پس انداز نکردی همه رو ازم کشییییدی و خودت هیچی از خودت نذاشتی و الانم داری پولتو پس اندااااز میکنی  

کسی اینارو بفهمه چی میگه

2738
شوهرمن سال اول ازدواجمون کلا بیکار بود و من ماهی دو تومن درامد داشتم و خرج میکردیم.الان میگه من هیچو ...

وای چقد رو مخ بدترش اینجاس با همچین ادمایی نمیشه بحت کرد چون اصلا نمیفهمن خودت بیشتر عصابت خورد میشه🤦‍♀️

مدیونی اگه پولت رو بهش بدی . گوه خورده

بخدا قسم خونه و وسایلم زیر پاشه ماشینم زیر پاشه یه مقدار پولی که ماهیانه دارم خرج زندگی شده تا الان 

وام ازدواجمونو براخودش زمینی براخودش خریده و مادرش توش کشت و کار میکنه براخودش و این هرماه قسط میده .روزی یکبار شغل عوض میکنه و تا شغل بعدی که پیدا شه چقد وقفه و بی درامدی.اخرش بمن میگه زن بدی گرفتم و تو پولامو میکشی و پولللل به من نمیدی.نمیدونم دیگه از کجا بیارم و چیکار باید کنم

شوهرمنم وقتی بهم پول میده چندروز بعد احوال پولو ازم میگیره که ببینه چجوری خرجش کردم😑......وقتی یه پولی بهتون کادو داده حق نداشته ازتون پس بگیره...پول به عنوان کادو ازش قبول نکنین

یه جمله واسه خود چند سال بعدت:"دارم سخت تلاش میکنم تا تو خوشحال باشی….”💎
2706