2410
2553
عنوان

باشوهرم دعوام شد دارم سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 78 پست

هیچ وقت ازش پول نخواه ازش پول بدزد برای خودت پس انداز کن هیچ وقتم نگو چقدر پول داری شوهرمنم ببینه هزارتومن دارم خودشو پاره میکنه تا اونو بگیره هرچیم داده باشه به بهونه های مختلف ازم میگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

به ایشون میگفتی اگر قرار بود حساب و کتاب پس بدم چرا دادی اصلا 

انداختم دور 

حق با شماست عزیزم 

کار ایشون اشتباه بوده 

شما هم خودت رو اذیت نکن 

عصبی شدی حسابی 

برو یک لیوان چای واسه خودت بریز

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2714

اگه پولو به خودت داده بوده ب عنوان هدیه ک برا خودته ..باید انتظار اینک خرجش کنیدرو داشت باشه و دیگه نیاد بگه پسش بده..اگر داده بوده نگه دارید برا خرجیتون..شاید خودشم یادش رفته بوده پول غذارو شمام ک فراموش کردی.در هرصورت شما مقصر نیستی و اشتباهیی نکردی ایشون هم نمیشه گفت کاملا مقصره ولی رفتارش درست نبوده اصلا

هیچ وقت ازش پول نخواه ازش پول بدزد برای خودت پس انداز کن هیچ تقتم نگو چقدر پول داری شوهرمنم ببینه هز ...

بهش کادوی روز زن داده اینطوری ازش پس گرفته اونم پول رو به توان چند برده .فکر کن بدزده چیکار میکنه یا خدا

بهش کادوی روز زن داده اینطوری ازش پس گرفته اونم پول رو به توان چند برده .فکر کن بدزده چیکار میکنه یا ...

دزدی منظورم اینه خریدمیکنه بجای اصل قیمت یکم بالاتر بگه نه از جیبش پول برداره که😂

2706