2703
2553
عنوان

باشوهرم دعوام شد دارم سکته میکنم

1664 بازدید | 78 پست

تورو قرآن بگید من مقصرم یا اون.

روز مادر۱۲۰ تومان بهم بجای کادو پول داد.

غذا از رستوران سفارش داد شد ۲۰۰ تومن  پیک کارتخوان نداشت ۱۲۰ منو برد ک غذا رو تسویه کنه.

فردا ۲۰۰ تومن بهم پول داذ بجای ۱۲۰ تومنه.

پسرم مریض شد بردم دکتر ۱۰۹ تومن خرج دکتر شد.

شب ۱۰۰ برام دوباره پول آورد.

یعنی من اون لحظه ک ۱۰۰ تومن رو بهم داد خودم ۸۱ تومن پول داشتم با این پول این شد ۱۸۱.

الان اومد گفت ۳۰۰ تومنی ک بهت دادم رو بده ماشینو میخوام درست کنم قرضی بده.

گفتم ۱۸۱ دارم کلی دادو بیداد راه انداخت ک اون همه پول ک من چند روزه بهت میدمو چکار کردی؟؟

منم غذای رستوران رو یادم نبود هررررچی حساب میکردم ۱۲۰ کم میامد شوهرم میگفت زود باش بگو چکارش کردی اجازه نمیداد فکر کنم .

بعد کلی دادی ک زد نشستم فکر کردم ک ۱۲۰ برا غذا دادم این دفعه من هرررررآنچه فحش رکیکه از دهنم در اومد بهش دادم و ۱۸۱ تومنو پرت کردک جلوش.

تورو قران بیاید نظر بدید مغزم داره منفجر میشه

بی تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره....

چ اجباریه حالا پول داده بهت

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یا رب مباد گدا معتبر شود.زحمت کشید ۱۰۰ داد.بگو ما را به خیر تو امید نیست.شرمرسان

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2720

😕😕😕 

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

کاش هرچی خرج میکنی توی یه برگه بنویسی حرف زد بدی بهش...

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2714

بمیرم واسه دلت.

خب اون ک دلش نمیاد و خسیسه از اول نده این پول رو که اینجوری پس بگیره.

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

سرسنگین شو باهاش بزا بدونه اشتباه کرده...الان بخوایی باز دعوا راه بندازی مقصر میشی الکی..

مردا بعضی وقتا دیوونه میشن ب دل نگیر ....اگ همیشه همینجوره ک خب باید رفع کنی ولی اگ اتفاقی پیش اومده فقط سرسنگین باش باهاش

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚
2706