2733
2734
عنوان

خانمای خوش سلیقه و خوش انتخاب بیان

358 بازدید | 52 پست

برا عید چطور تیپی میزنید با رسم شکل توضیح دهید نمیخوام جلف باشه ولی میخوام خیلی توپ باشه هرکسی هر نظری داره لدفن با عکس بفرسته 

عکس بده در راه خدا🙆‍♀️💃👭👭🫂🤸‍♀️

کو تا عید 

کروا رو یادتون رفته انگار

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هنوز هیچی نخریدم 🥺😂✨

کاربر محترم تایپرم مشکل داره ایراد نگیر😬بهتر است سعی آن همیشه بهترین بودن در راه حقیقت باشد دیگران هرگز برای تو زندگی نمی‌کنند 🌿 زندگیت را پای آدم های پوچ و دروغ گو مزار . دنیایت را بر پایه حقیقت بساز تا پایه های سست ترمیم شوند . خود حقیقت را دوست بدار چرا که تو تنها شخص مهم زندگی خودت هستی ⁦^_^⁩. 

من تصمیم دارم مانتو لیمویی روشن بخرم و تیپ لیمویی داشته باشم خلاصه.البته نه همه چیم.مانتو لیمویی.شال و روسری هم تو طیف لیمویی.کیف خردلی.کفش هم تو طیف دورنگ.خلاصه انتخابم این سری این مدلیه.موهامم روشن کنم یا هایلایت یا دکلره

2738

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
خوب شد بهونه داده شد دست شماها همه واکسن زدن لدفن بحثو به حاشیه نکشونین فقط مدل لباس خواستم از کاه ک ...

چرا میزنی 

حاشیه نیست واقعیته 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
خوب شد بهونه داده شد دست شماها همه واکسن زدن لدفن بحثو به حاشیه نکشونین فقط مدل لباس خواستم از کاه ک ...

دست ماها ؟

شما از بقیه جدائید ؟

2706