2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من حتی اونی که بابا و شوهر پولدار نداره هم‌خوشبختر خودم میدونم پول درازای اینهمه زحمت ...حتی حس لذت بردن ازش نمیمونه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

خودم هستم 😂

ولی حیف که اصن خرجی ندارم شاید تو ژول ماه یه تومنش هم خرج نکنم همه رو پس انداز میکنم

همه همکارام یا همون دوستای خنگم روز اول میدن چرت و پرت

😂

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦
2738

شاغل نیستم

به این معتقدم به تلاش نیست . به شانس و قسمته .

تا الانم هر جی دارم به شانس و قسمته نه تلاش 

قسمتم باشه هم شاغل خواهم شدم نباشه  نه . راحت 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

من با وجود اینکه پدرم وضع مالی خوبی داره روی پای خودم وایسادم و خوشحالم

حس شعفی که بعد خریدن یه a12با پول و زحمت خودت داری با یه آیفون 13 پرو که بابات برات خریده از زمین تا اسمون با هم فرق دارن

برای من همیشه ادمایی که رو پای خودشون بودن ارزشمند بودن نه اوناییکه متکی به اسم و پول پدر بودن

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
من قبلا شاغل بودم ولی الان یه مدته بیکارم، برام دعا کنید کار مناسب پیدا کنم 

ایشالله کار خوب پیدا کنی 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
من با وجود اینکه پدرم وضع مالی خوبی داره روی پای خودم وایسادم و خوشحالم حس شعفی که بعد خریدن یه a12 ...

من هم مثل تو فکر می کردم تا در جایگاه مقایسه قرار گرفتم 

2706