2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از تنهایی خیلی زیاد چشم سومم باز شد  بله میشه از تنهایی یه قلب شد و ضربان زد یعنی میشه فور ...

انقدر تتلو گوش دادی توهم زدیا.

لطفا هرجا تاپیک ترسناک دیدید من رو توش تگ کنید🙂❤
2720
چشم سوم در واقع همون چشم منطق شما هستش که باز میشه کلی سوالهای بی جواب درون انسان شکل می گیره نه کس ...

منم حس میکنم دارم چطوری مطمئن شم

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
پس قبلش باز بوده که تونسته ببینتشون یا صداشون رو بشنوه💜

نه میگف وقتی خواب بودم خوابشونو دیدم که اومدن بهم یاد دادن همه چیو الانم مثلا کسی همزاد بد داشته باشه دفع میکنه یا مثلا از جنی چیزی ترسیده باشه رفع میکنه 

چشم سوم🤔👁😐

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 
2714
انقدر تتلو گوش دادی توهم زدیا.

برا اونم باز شده 

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
یعنی چی؟؟؟

1. «وَ لَوْ نَشاءُ لَأَرَیناکهُمْ‏ فَلَعَرَفْتَهُمْ بِسیماهُمْ وَ لَتَعْرِفَنَّهُمْ فی‏ لَحْنِ الْقَوْلِ وَ اللَّهُ یعْلَمُ أَعْمالَکمْ»؛[1] و اگر بخواهیم، قطعاً آنان را به تو می‌نمایانیم، در نتیجه ایشان را به سیمای [حقیقی‏]شان می‌شناسی و از آهنگ سخن به [حال‏] آنان پی خواهی بُرد؛ و خدا است که کارهای شما را می‌داند.
  2. «لَقَدْ کنْتَ‏ فی‏ غَفْلَةٍ مِنْ هذا فَکشَفْنا عَنْک غِطاءَک فَبَصَرُک الْیوْمَ حَدیدٌ»؛[2] به او گفته می‌شود این وضع که می‌‏بینى در دنیا هم بود؛ اما تو از آن در پرده‌‏اى از غفلت بودى ما امروز پرده‌‏ات را کنار زدیم اینک دیدگانت امروز تیزبین شده است.
  3. امام صادق‌(ع) نقل می‌کند: خداوند در حدیث قدسی به پیامبر(ص) فرمود: من بسیار دوست دارم که بنده‌‌ام با واجبات به من تقرب جوید، اما برخی از آنان با مستحبات به من تا اندازه‌ای نزدیک می‌شوند تا آن‌جا که من آنان را دوست می‌‌دارم، و هنگامی که دوستشان بدارم، گوش آنان می‌‌شوم همان گوشی که با آن می‌‌شنوند و چشم آنان می‌‌شوم همان چشمی که با آن ببینند.[3]
منم حس میکنم دارم چطوری مطمئن شم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7962189/12-نشانه-ای-که-چشم-سوم-فعاله?page=1

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
از تنهایی خیلی زیاد چشم سومم باز شد  بله میشه از تنهایی یه قلب شد و ضربان زد یعنی میشه فور ...

جدی😐چشم سوم واقعیت داره

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 

متاسفانه من تا یه جاهایی پیش رفتم نمیترسیدم ولی چون حرفای یکی من رو ترسوند ولش کردم

جدی😐چشم سوم واقعیت داره

چشم سوم همون چشم منطق هستش

خیلی منطقی برخورد می کنید با ادما و اتفاقهای پیشرو

باید چله برداری گوشت خواریو کنار بذاری ارتباطت با خدارو قوی تر کنی سعی کنی با یه مدیوم انرژی تبادل ک ...

این کارارو رعایت میکنم فقط مرغ میخورم نمیدونم جزوشه یا نه

شاید قوی نیست کارام 👌💜

2706