2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@ali_hunter    

از تنهایی خیلی زیاد چشم سومم باز شد 

بله میشه از تنهایی یه قلب شد و ضربان زد

یعنی میشه فوران نکرد و دور نریخت

میشه به هم زد و مو شکافت و نبض پیدا کرد

میشه از بغض به هنر رسید و از اشک به ساز

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره

به منم بگین

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
از تنهایی خیلی زیاد چشم سومم باز شد  بله میشه از تنهایی یه قلب شد و ضربان زد یعنی میشه فور ...

آقا چطوری باز شد میشه بگید

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

باید چله برداری گوشت خواریو کنار بذاری ارتباطت با خدارو قوی تر کنی سعی کنی با یه مدیوم انرژی تبادل کنی روزی بیستو پنج دقیقه با کائنات تبادل داشته باشی موسیقی طبیعت گوش بدی

ینی چی؟ 

یعنی همین

آقا چطوری باز شد میشه بگید

چشم سوم در واقع همون چشم منطق شما هستش که باز میشه

کلی سوالهای بی جواب درون انسان شکل می گیره نه کسی براش جواب داره نه خودت با هزاران جواب تو سرت می مونی درست و غلطش کدومه وقتی زیاد تو این موقعیت قرار بگیرید سردرد و بی خوابی میاد سراغتون بعداز گذشت چند وقت چشم منطق شما همون چشم سوم باز میشه تمام جوابهای سوالها از قبل و جدید به طور نا خوداگاه میاد تو ذهنتون و درستم هستش

مخصوصا ذات درون ادمهارو متوجه میشی

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
2706