2733
2734

پسرام نجس کردن فرشارو جمع کردم گذاشتم راه پله 

میترسم زنگ بزنم بعدا شوهرم بگه چرا زنگ زدی 😬😬 

حال به حالیه

یکی دوبار که فرشا رو شستم، شوهرم زنگ زده اومدن بردن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودم میندازم تو حیاط پاچه میزنم بالا حالانشور کی بشور  

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
خودت زنگ میزدی دعوا میکرد ؟  این هم وقت ندارن خودش هم میترسم من زنگ بزنم دعوا کنه

نه ولی من خودم خوشم نمیاد اکه خونه تنها باشم دوتا مرد بیان خونه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

زنگ بزن بیان وردارن ببرن.. مگه کمرتو از سر راه آوردی الان داغی نمیفهمی بار سنگین جا ب جا میکنی دو روز دیگه مهره های کمرت تکون میخورن دیسکت میزنه بیرون . بعدشم چرا انقد از شوهرت میترسی بعده دوتا بچه ینی انقد از خودت اختیار نداری ؟!!!!

عروسیم یکسال عقب افتاد 😠
دوتا پسر دارم 

نمیدونم شرایط شما رو. برای من این جور کارا دعوا و دلخوری نداره.

وای چجور میشوری؟!!  فرش ۱۲متری خشکش مثل جنازه سنگینه  چه برسه به خیسش

با کمک همسر جان به حیاط میاوریم سپس با پارچ شیری ابگرم میریزیم بعد میزارم یه نیم ساعت بخیسه قشنگ وابده من میشورم طی میزنم بعد که تموم شد قشنگ لوله میکنیم به صورت سراشیبی که ابش بره با شوهرم میزاریم ابش رفت میندازیم رو دیوار تامام

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
همون دیگه  آدم تنهایی نمیتونه بسوزه

فرش شستن یه کاره چند نفرست پتوکه نیست تنهایی 

2706