2726
عنوان

بازم خیال بافی و بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 116 پست
من کلا زیاد دکتر نمیرفتم ولی یه دوره متفورمین خوردم یکمم زیر چونم مو هس

پلی کیستت شاید خفیف بوده 

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
چین علائمات.من خیلی کم حس میکنم  سینه هام درد میکنه نمیدونم شایدم تلقین میکنم😶

اولا من سابقه درد نوک سینه نداشتم ک الان دارم دوم زیر دلم  رونام پام بالای واژنم

عضو گروه قرمز. وزن اولیه۸۲☹وزن دوم۸۰🤨وزن الان78😍هدف۷۵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا من سابقه درد نوک سینه نداشتم ک الان دارم دوم زیر دلم  رونام پام بالای واژنم

انشالله خیره دو سه روزم صبر کن.من سری قبل سینه هام خیلی درد میکرد انگا سوزن میکردن توش همش.یه روز نفخ خیلی بدی کردم.لگنمم درد گرفت بعد خابالو هم شده بودم همه اینارو داشتم یه روز قبل موعد بیبی زدم مثبت شد اما خدا نخاست بمونه برام

خنده را معنی ز سر مستی نکن، آنکه میخندد غمش بی انتهاست🙂🍃🕊
2728
انشالله خیره دو سه روزم صبر کن.من سری قبل سینه هام خیلی درد میکرد انگا سوزن میکردن توش همش.یه روز نف ...

ایشالا توهم مامان  میشه من فعلا تو کما رفتم حس نمونده

اره فک کنم

دقیقا منم علاعم تورو داشتم بی بی مثبت شد اینقدر بیبی چکام منو ادیت کردن که نگو هیچ کدومشون سریع مثبت نمیشدن بعد ۳الی ۴ساعت یه هاله کم رنگ ولی دیگه رفتم ازمایش هون دادن بعد ۱۰روزتاخیر انشاالله مال شماهم مثبت میشه نگران نباش بسپربه خدا

اینجادوتفر زدن دوتاشم مثبت شد 

بعداز موعدت بزن‌الان زوده فقط استرس میگیری که خوداسترس سمه واسه شرایط تو

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
دقیقا منم علاعم تورو داشتم بی بی مثبت شد اینقدر بیبی چکام منو ادیت کردن که نگو هیچ کدومشون سریع مثبت ...

یعنی میشه خدا😭😭😭😭

بعداز موعدت بزن‌الان زوده فقط استرس میگیری که خوداسترس سمه واسه شرایط تو

دیگ فک کنم نشه چون متفی بود

2706