2737
2734
عنوان

مادر بزرگم همش خواب مرگ‌ میبینه 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 30 پست

دیدن چهار فرشته مقرب خدا که یکیشون عزرائیل هست خیلی خوبه 

اگر صورتی شاد و آرام داشته باشند پیک خدا و شفای بیمارتون هست ولی اگر غمگین و خشمگین بودند متاسفانه

صدقه بدید تا بلا دور بشه

برا سلامتیشون حمد و ۵ تا صلوات و ایت الکرسی خوندم.خواب مرگ تعبیرش عمر طولانیه عزیزم.نگران نباش.تحت د ...

پدر مادرم بوت نکردن ول کردن رفتن اصلا سراغمونم نیومدت تا حالا خواهرم‌مادر زادی فلج زود به دنیا اومدیم 

ممنونم عزیزم دعات میکنم❤😔

کاربریم قدیمی بود تعلیق شدم کاربری دومم  ستاره هستم خیلیا منو با حس ششم و ف*ال  میشناسن ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدن چهار فرشته مقرب خدا که یکیشون عزرائیل هست خیلی خوبه  اگر صورتی شاد و آرام داشته باشند پیک ...

خودش میگه لباس خیلی قسنگی پوشیده بود ازش میپرسم ببینم‌چی میگخ ممنونم عزیزم❤

کاربریم قدیمی بود تعلیق شدم کاربری دومم  ستاره هستم خیلیا منو با حس ششم و ف*ال  میشناسن ❤

صدقه هم بنداز عزیزم.نگران نباش چیزی نیست فکر میکنم بخاطر مشغله فکریشه.قوی باش دختر خوب و بهش امید بده تا این روزای سخت تموم شن.انشالله سایشون سالهای سال بالاسرتون باشه.

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
2728
پدر مادرم بوت نکردن ول کردن رفتن اصلا سراغمونم نیومدت تا حالا خواهرم‌مادر زادی فلج زود به دنیا اومدی ...

ببخشید عزیزم شرمنده ناراحتت کردم.ببخشید😭 عذر میخوام عزیزدلم.خواهر زاده منم فلج مغزی شد موقع زایمان.خیلی سخته.انشاالله خیلی زود شرایطتون خوب میشه و زندگیتون شاد شاد همراه با سلامتی.حلالم کن نمیخواستم ناراحتت کنم گلم.

صدقه هم بنداز عزیزم.نگران نباش چیزی نیست فکر میکنم بخاطر مشغله فکریشه.قوی باش دختر خوب و بهش امید بد ...

براتون صلوات فرستادم ❤

اون تنها انگیزه زندگیمه دعا کنید برام هیچی نمیتونم بگم هیچ کاری هم از دستم بر نمیاد😔

ببخشید عزیزم شرمنده ناراحتت کردم.ببخشید😭 عذر میخوام عزیزدلم.خواهر زاده منم فلج مغزی شد موقع زایمان. ...

نه عزیز دلم این چه حرفیه ناراحت نشدم خیلی از دوستای نی نی سایتی میشناسن منو برای خواهرت زادت دعا کردم ایشالله امام رضا شفاش بده❤

براتون صلوات فرستادم ❤ اون تنها انگیزه زندگیمه دعا کنید برام هیچی نمیتونم بگم هیچ کاری هم از دستم ب ...

چشم عزیزم چشم حتما.توروخدا قوی باش نگرانم نباش چیزی نیست فقط یه خواب بوده که اونم تعبیرش عمر دراز و طولانیه گلم.همه چی ختم به خیر و شادی میشه حتما نگران نباش.

2738
چشم عزیزم چشم حتما.توروخدا قوی باش نگرانم نباش چیزی نیست فقط یه خواب بوده که اونم تعبیرش عمر دراز و ...

انشالله😔

شاید فکرو خیال مرگ رو زیاد میکنه از اونه.....ان شاءالله خدا نگهدار شما و مادربزرگتون باشه...اما شماهم بهتره به فکر درامد و اینا باشید از الان....بالاخره بعد صدسال که مادربزرگتون از دنیا رفت بتونید مستقل بشید

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
2706