2726
عنوان

خواب من و پیغام خواهرم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 52 پست
پس هیچی فکر کنم شما هم باید سهمتونو به اون بفروشید تا خونه واسه یکی باشه شریکی چه فایده داره فردا می ...

اره کلا خونرو گذاشتن انحصار ورثه

هیچکس نمیخواد پاشو تو اون خونه بذاره.

هیچکس دلشو نداره.

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب نزن منو  گذشتیم.

🤣نمیزنمت ، پیامم رو با ارامش بخون ، با لحن عصبی ننوشتم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2728
اخه تو‌گفتی تو‌ مملکت غریبی و پول پول لازم داری

خوب من تنها فرزندم در حال حاضر 

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️
خیلی تصمیم خوبی گرفتی  روح خواهرت شاد عزیزم ببخشید میپرسم سرطان خواهرت  چی بود که دوام ن ...

سرطان سینه متاستاز ریه

۵ سال زجر کشید

کدوم مملکت غریبی 😐

امریکا

واقعا سخته خدا رحمتشون کنه به خوابتون میان چیزی نمی گن از اون دنیا؟

هرشب خوابشو میبینم تقریبا

از اون دنیا نه

ولی مثل همیشه بهم امر و نهی های شیرین میکنه و شیرین دعوام میکنه ♥️♥️♥️♥️

خوب منظورم ازخواهر تو بودی دیگه😂😂 خداروسکر خواهرت به خوابت اومده وراه درستو نشونت داده، خدا به دل ...

خداروشکر عزیزم واقعا♥️

چقد دلتون پاکه استارتر که اومده به خوابت، حتما اینطور بهتره. هرجور قانونیه جلو برید کاری با پول گذشته و مجردی نداشته باشید. خدابیامرزه خواهرتو. چقد مرگ خوبه ولی خدا نکنه الان سراغ من بیاد چون بچه هام هنوز کوچیکن. 

سرطان سینه متاستاز ریه ۵ سال زجر کشید

عزیزم💔بهشت جایگاهش

برادر منم الان سه ساله سرطان روده داره به کبد وریه ام کمی زده

خیلی سخته عذابش رامیبینم

نمیدونم چه دردیه هم خود طرف رامیسوزونه هم اطرافیان رو

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
چقد دلتون پاکه استارتر که اومده به خوابت، حتما اینطور بهتره. هرجور قانونیه جلو برید کاری با پول گذشت ...

انشالله عمر صدسال داشته باشی❤️

2706