2737
2734
پس خانوم خونه دار خوبی هستی😁 آقایون اردیبهشتی خانوم با سلیقه و کدبانو دوس دارن و باهاش راه میان

نه بابا اصلآآا

نوشته هاموبخونی متوجه میشی چقدر داغونم😅😅

من کلا بافلسفه کدبانوگری مشکل دارم🥸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اوف من که حوصله ندارم شوهرم عادت کرده هرشب پشتمو بخارون ناخنات بلنده حال میده. ول کنم نیستم من گیجم ...

منم به خدا اصلا حوصله ندارم به زوره زور  ، ولی چون اخلاق گندشو میشناسم میگم ولش کن صداش درنیاد اصلا  ، شوهر من یه بچه ایه که فقط سبیل درآورده منم دارم مادری میکنم براش

2731

عادت دادم به تنبلی 😭😭😭

تو خونه دست به سیاه سفید نمیزنه واقعا دوست دارم‌ خفش کنم از اولم همین بود و بهتر نشده بدتر شده 

تجربه دارها بگین چجوری مشارکتش بدم تو کاره خونه 

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
2738

صبح ها بیدار شم راهیش کنم بره سرکار 

میوه هاروخودم پوست بکنم

یه چیز خوب اینکه قبل سرکار رفتن و بعد اومدن همو بغل کنیم و ببوسیم 

خیلی چیزا هست الان یادم نمیاد همش 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

مجردم

هرچقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آیندتان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💜🌌🌙زندگی هر روزتان را با تکه شکسته های دیروزتان شروع نکنید.!!💚🌱به عقب نگاه نکنید مگر اینکه چشم اندازی زیبا باشد.هرروز یک شروع تازه است.💛⭐هر صبح که از خواب بیدار میشویم،اولین روز از باقی عمرمان است.🌈یکی از بهترین راه ها برای گذشتن از مشکلات گذشته این است...❤️🍃که همه توجه و تمرکزتان را روی کاری جمع کنید که از خودتان در آینده برایش متشکر خواهید بود ! 💙✨
2706