2726

کرونا گرفتم دارم از گلو درد میمیرم😭😭😭

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خسته نباشی عزیزم  میذاشتی صب انجام میدادی دیگه  استراحت بکن

فدات شم ممنون.صبح اومدم مانتومو بدوزم هربار پارچه رو پهن میکردم رو زمین پسرم میپرید روش غلت میخورد و میخندید😁 اصلا نمیشه کار کرد.

ساعت 11 که خوابید دست به کار شدم تا الان

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

رلم جنی شد حرفای عجیب زد تاپیکه اخرم بخاطر اون

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
برات دعا میکنم شاید خدا صدای منو بشنوه دلت اروم بشه 

مرسی قربونت برم 

بچه ها میشه برام دعا کنین 😔خیلی زندگی بدی داشتم خیلی ،بهم خیانت های زیادی کرد از فامیل خودش گرفته تا هرزه های.... رفیق باز بود مشروب خور بود بچه ننه بود قهر میکرد دیگه نمیومد اختیارش خودش نداشت مادرش داشت اخلاق نداشت کلاهبردار بود آخرم با اجبار و به زور برد مهریمو بخشیدم بعد ماه بعدش دادخواست طلاق داد بی ابروم کرد همه جا مثل سگ پرتم کرد بعدم زود زن گرفت  اونم کی دوست سابقم رو😔 نمیدونم عدالت خدا کجاست مگه نمیگن اشک یتیم عرش خدا رو به لرزه در میاره، پس چرا کاری انجام نمیده چرا برام  چرا من یتیم باید این همه سختی بکشم.... الان که ورشکست شدیم زیر خط فقر رفتیم منو خانوادم داغونم فقط میخوام یه دعای خیر و خوب برام کنین یا یه صلوات بفرستین خیلی داغونم خیلی...🥺😔

از ناراحتی دارم دق میکنم..هرکس دوس داشت برای ارامشم یه صلوات بفرسته..دوستون دارم شما تنها کسایی هستید که تو سخت ترین شرایط پیش منید😔💗

قناریتونم خــــب😁پنجمین کاربریمه باورت میشه؟  نمیتونم ازتون دل بکنم  باهام مهربون باشین خـو  
از ناراحتی دارم دق میکنم..هرکس دوس داشت برای ارامشم یه صلوات بفرسته..دوستون دارم شما تنها کسایی هستی ...

چرا اخه؟

اينطور نگو ...خدا هست ،مطمئن باش تو هرچيزي حكمتي هست ...روزاي خوب هم درپيش داري شك نكن

2706