2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب من نگم گشنمه تو دلت میاد یدون من بخوری 😂😂 مطمئنم ته چینش بهت نچسبیده چون من نبودم😌😌

چرا اتفاقا خیلیم خوب بود😂😎یاح یاح

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

ی مشت گشنه ریختیم تو تاپیک😐

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2738

من بدبخت نشستم رو صندلی نگاه رو ساعت صبح بشه برم املت بزنم یه مرده داشت شبی میخورد من دلم فقط ضعف کرد منم بندری گرفتم ازبس خشک بود نخوردم اخ من دلم املت مبخواددددددددددد هنوز جلوچشمامه املته

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  
اخ خدا نکشتت 😭😭😭😭

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
من بدبخت نشستم رو صندلی نگاه رو ساعت صبح بشه برم املت بزنم یه مرده داشت شبی میخورد من دلم فقط ضعف کر ...

وای املتم باحاله مخصوصا ار  این املت خوش رنگا  با نون داغ 

اوفففعف

🥰
2706