2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اَی خِدا  شیرینی شکلاتی به کی دادی اخه  به من داده بود الان در مرحله ی هضم بود

🤣🤣🤣🤣🤣

من خودم اسبم تو خوردن اما الان نمیتونم بخورم 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
خب تو نباید خودت بهم یه تعارف میکردی اخه😐😑🤌

خب تو نباید بگی گشنته؟ میگفتی هم‌تاثیر نداشت البته خودم کلشو میخوردم ب تو هم نمیدادم😂😛

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
تولدت بود؟

نه دخترم هر سری میگه کیک تولد میخوام باباش میخره این فوت کنه🥴

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
خب تو نباید بگی گشنته؟ میگفتی هم‌تاثیر نداشت البته خودم کلشو میخوردم ب تو هم نمیدادم😂😛

خب من نگم گشنمه تو دلت میاد یدون من بخوری 😂😂

مطمئنم ته چینش بهت نچسبیده چون من نبودم😌😌

🥰
من هوس ماکارانی کردم مخصوصا چرب باسس فراوون 🤤🤤🤤🤤

واای 🤣🤣🤣اینم دارم تو یخچالم  

چرا هوساتون پیش منه

خخخخ ببخشید  خواستم تنها نباشم 🤭🤭 واقعا خیلی دلم کیک میخواد 😬🤤🤤

من خیلی گشنمه بچه ها از بس گشنم خوابم نمیبره فقط ضعف کردم منتظر نشستم رو صندلی صبح بشه برم بوفه 

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  
2706