2737
2734
عنوان

چه چیزی رو تا مدت زیادی اشتباه تلفظ می کردی؟ 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46363 بازدید | 980 پست
ولی بیاید بگید که اینیستاگرام و telgeraam رو اینطوری نمیگید😁😁😁من کهیر میزنم این دو تا رو میشنوم.. ...

من چندبار اومدم واتس اپ رو درست بگم بقیه جنبه نداشتن زدن مسخره بازی 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه بودم بابا لامصب 😂😂😂😂همچینم میپرسیدم از بقیه پری اووووود شدی؟؟؟فکر میکردم چه باکلاس میگ ...

وقتی میگفتی پری اووود ، حرف زدنت تو حلقی نمیشد ؟ 😂 په چرا من تو حلقی شدم؟ 😂

خیلی چیز ها تغییر می کنند و می گذرنداما طعنه زدن همیشه در یاد می ماند
2728
من چندبار اومدم واتس اپ رو درست بگم بقیه جنبه نداشتن زدن مسخره بازی 😢

اشتباه کردن😁بهشون بگو واتساپ یعنی چه خبر در حالیکه whats app یعنی اپلیکیشن واتس مگر اینکه اونا به اپلیکیشن بگن آپلیکیشن🤣

بابای منم ب خودش سخت نمیگیره کلمه ای ک بلده رو میگه،ب واتساپ میگه وایتکس🤪🤕ما هم میدونیم منظورش چیه ...

بابای منم همینطوری بود ، کلا کلمات سخت به یه ورش بود 😂 اصلا تلفظش نمیکرد هرچی عشقش میکشید میگفت 😂

وقتی به جای چَت کردن میگه چِت کردن ازش فیلم بگیر بعدا به عنوان حق السکوت ازش استفاده کن😂

پرروتر از این حرفاست میگه من درست میگم این فیلمم بذار تا بقیه یاد بگیرت درستش اینه😆

2738
دقیقا همینجوریه.باید مثل بقیه تلفظ کنی تا مسخره نشی.وگرنه میگن کلاس میذاره درست میگه🤕😄

آفرین دقیقا همینکارو کردن که آی حالا مگه ما تو آمریکا زندگی میکنیم و خیلی کلمه های دیگه هست که اینجوری جا افتاده و از این حرفا

اوووو راستی مهمترینش رو یادم رف...من تا نزدیک سی سالگی میگفتم خوابم بره...یا خوابم رفت...شوهرم به محض شنیدنش کلی مسخرم کرد که خوابم بره چیه کجا بره.باید بگی خوابم ببره یا خوابم برد.هنوزم فک کنم گاهی میگم

بابای منم همینطوری بود ، کلا کلمات سخت به یه ورش بود 😂 اصلا تلفظش نمیکرد هرچی عشقش میکشید میگفت 😂

خیلی باحالن.😄بعضی وقتا ی چیزایی میگن ک ما باید دنبال موضوعی باشیم ک ب اون کلمه ربط داشته باشه😕🤨

پرروتر از این حرفاست میگه من درست میگم این فیلمم بذار تا بقیه یاد بگیرت درستش اینه😆

تو فیلمشو بگیر بذار کنار ، هروقت بزرگتر شد از خجالتش دربیا 😂 من بودم حتما همینکارو میکردم 😂

2706