2703
2553
عنوان

کی خوابه کی بیداره؟😄

181 بازدید | 24 پست

بچه ها من ی دختر 17 سالم مجردم و درس میخونم درسمم خوبه رو ب بالاست

تا حالا تو زندگیتون چه تجربه هایی بدست اوردین ک بدردتون بخوره میشه ب منم بگید😍

والا ااااا تو سن تو بودم عاشق شدم🥴

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ت سن تو حسابی مشغول درس خوندن بودم اونقدر ک از تایم غذامم میزدم باید موفق و بالاتر از همه میشدم تو کلاسمون..

ولی خب از ی حایی ب بعد خسته میشی از این روند..

زیاد خودتو درگیر درس و کتاب نکن ک بعد ترمز بزنی😗😢

در حد تعادل بخون‌و تفدیحات خودتم داشته باس لطفا..

چقد زیبا و مفهومی😍

زنده باشید 😊

چون اشاره کردید دختر باهوشی هستید گفتم تا سر لوحه زندگی تون قرار بدید 🌷

امیدوارم در تک تک مراحل زندگی تون موفق و پیروز باشید 🙏

و یک پند دیگر با اجازه 👇

ده بار متر کن یکبار قیچی ✔️

✔️ آقا هستم✔️ متاهل✔️ 
2714

بزرگترین تجربه ی زندگیم درک عمیق زمان هست که دیگه برنمی‌گرده و باید ازش به بهترین و موثرترین ترین شکل برای خودم استفاده کنم. این زمانها برای من دیگه تکرار نمیشه و ثانیه ای که میگذره دیگه گذشته.

و هیچ وقتِ هیچ وقت نباید خودم رو درگیر اون زمانای از دست رفته بکنم

من زیاد تو فاز عشق و عاشقی نیستم خدا خودش بخواد ب وقتش جلو راه ادم قرار میده 

زمان ما عشق مهم بود اخه 😁😁 ۱۷..۱۸ سال پیش..اما الان ۱۷ ساله ها  فقط و فقط و فقط باید درسشو بخونه😎

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
ت سن تو حسابی مشغول درس خوندن بودم اونقدر ک از تایم غذامم میزدم باید موفق و بالاتر از همه میشدم تو ک ...

دقیقا :)))

منم از یجایی به بعد فهمیدم اصلأ میشد از راهی غیر از درس خوندن و مدرسه هم پیشرفت کرد ولی گویا رباتی بودم که بهم برنامه داده بودن

استارتر نمی‌خوام بگم درس نخون نه شاید هدف شما در درس باشه تا حدودی هم در دیدگاه انسان تأثیر گذاره ولی هیچوقت خودت را فدای درس نکن شادی و خوشی شما از همه چیز مهم تره کتاب غیردرسی هم بخون آرزوی موفقیت براتون دارم🌷

من ناراحت نمیشوم،تو هم لازم نیست ناراحت شوی؛داشتن اعتقاد متفاوت نباید موجب جدایی انسان های باشعور بشود.#کافکا
من تو سن تو رفیق باز بودمو فهمیدم هیچکدومشون رفیق واقعی نبودن... فقط الکی وقتمو تلف کردم

من هم اونموقعی ک کلاس ششم بودم تا کلاس نهم ی عالمه رفیق داشتم ک بقولی ناباب بودن اما چون تجربه نداشتم واسم تازگی داشتم .ب اندازه کافی ضربه خوردم ازشون .وقتی رفتم کلاس دهم مدرسمو عوض کردم و باز شروع کردم ب درس خوندن☺

2706