2733
2734
عنوان

دستگاه تست قند خون خانگی کی تجربه داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3250 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اها ممنون عزیزم بخدا نمی‌دونم چیکار کنم من خیلی میترسم دیابت بگیرم هم خودم هم بچم مدام قند چک میکنم ...

همین استرس عامل اصلی بالا رفتن قنده .. 

الان قند ناشتات که خوبه . ناراحتی نداره که . 

من ناشتام باردارم ۹۶ هست ک دکترم گفت  نرمالش تا ۹۵ باید باشه . اما همیشه یک ساعت یا دوساعت بعد غذام چک میکنم میکنم و مینویسم  که اونم کمتر از نرمالم . فقط ناشتام  از نظرشون زیاده.

پیاده روی کن استرس نداشته باش.

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
ببخشید قند ناشتا هشتاد و خورده ای خوبه ؟

بستگی به سن داره . بزنی گوگل برات میاره . 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2728
همین استرس عامل اصلی بالا رفتن قنده ..  الان قند ناشتات که خوبه . ناراحتی نداره که .  &n ...

خدا کنه واسه شما هم پایین بیاد بعد زایمان اره میدونم استرس بده ولی دست خودم نیست دکتر هم دارو داده واسه استرس ولی خیلی عارضه داره نمی‌دونم چه مرگمه 😔

چهدروغبزرگی ( از دل برود همان که از دیده برفت )
خدا کنه واسه شما هم پایین بیاد بعد زایمان اره میدونم استرس بده ولی دست خودم نیست دکتر هم دارو داده و ...

مرسی عزیزم ..  شاد باش  خودت فقط میتونی حال خودتو خوب کنی

مرسی عزیزم ..  شاد باش  خودت فقط میتونی حال خودتو خوب کنی

چی بگم خواهر زندگی نذاشت شادی کنم کلی اتفاق بد شبیه کابوس پشت طر هم افتاد واسم فک کن دو تا از عزیزانم رو توی دو سال از دست دادم دیگه اعصاب میمونه واسه آدم 

2738
اخه یکی میگفت نزدیک لب مرزه نمیدونین مرزش چنده ببخشید اینقدر سوال میکنم ؟🙏

زمان کنترل قند خون برای افراد سالم برای مبتلایان به دیابت
ناشتا (قبل از صبحانه)کمتر از ۱۰۰ میلی‌گرم بر دسی‌لیتربین ۷۰ تا ۱۳۰ میلی‌گرم بر دسی‌لیتر
قبل از وعده‌های غذاییکمتر از ۱۱۰ میلی‌گرم بر دسی‌لیتربین ۷۰ تا ۱۳۰ میلی‌گرم بر دسی‌لیتر
۱ تا ۲ ساعت پس از صرف وعدهٔ غذاییکمتر از ۱۴۰ میلی‌گرم بر دسی‌لیترکمتر از ۱۴۰ میلی‌گرم بر دسی‌لیتر
زمان خوابکمتر از ۱۲۰ میلی‌گرم بر دسی‌لیتربین ۹۰ تا ۱۵۰ میلی‌گرم بر دسی‌لیتر
سطح هموگلوبین گلیکوزیلهکمتر از ۵٫۷ درصدکمتر از ۷ درصد

نگران نباش عزیزم قندت خوبه،

چهارده صلوات لطفا برا حاجتم بفرستید
سنم ۳۱

اینجا زده ۹۰ تا ۱۳۰ برای بزرگسال و ۱۳ تا ۱۹ سال...

۶ تا ۱۲ سال ۹۰ تا ۱۸۰

چی بگم خواهر زندگی نذاشت شادی کنم کلی اتفاق بد شبیه کابوس پشت طر هم افتاد واسم فک کن دو تا از عزیزان ...

اخی عزیزم خدا بهت صبر و آرامش بده .. 🙏

زمان کنترل قند خون برای افراد سالم برای مبتلایان به دیابت ناشتا (قبل از صبحانه)کمتر از ۱۰۰ میلی‌گرم ...

ممنون خیلی زحمت کشیدین انشالا سالم باشین همیشه 

ممنون و به شما سلامتی 🌹🌹

همچنین عزیزم⚘⚘⚘

زمان کنترل قند خون برای افراد سالم برای مبتلایان به دیابت ناشتا (قبل از صبحانه)کمتر از ۱۰۰ میلی‌گرم ...

عزیزم شرمنده به عنوان آخرین سوال توی گوگل زده قند خون بچه ها بیشتر از آدم‌های بالغه درسته یعنی نباید با خودمون مقایسه کنیم اره شرمنده جواب بدین دعاتون میکنم؟

2706