2737
2734
عنوان

واقعا کمک نیاز دارم

124 بازدید | 8 پست

سلام من دختری هستم 25ساله پدرم کارگر

از بچگی توی اقوام و فامیل و خود خانوادمون تحقیر میشدم به خاطر روستایی بودن و وضع مالیمون 

بابام بچه بودیم داداشمو گاهی میزد من بچه کوچیکترم اصلا اینقدر می‌ترسیدم که تا همین الان هیچ وقت نشده کلا نسبت به هیچ چیزی اعتراض کنم سرم داد بزنن نگاه میکنم یعنی هنوز هم میترسم از خودم دفاع کنم

پدر مادرم معمولا سر کوچکترین مسیله باهم بحث دارن من خیلی تلاش کردم توی زندگیم اما بازم دیده نشدم یعنی هنوزم خانوادم راضی نیستن ازم

کلا داغون وضع روحیم تحمل خونه برام سخت یعنی یک جا نیست برم آدم ببینم اون لحظه نگم من از همه اینا پایین‌ ترم

تقریبا هرروز به خودکشی فکر میکنم یا شبا گریه میکنم 

فقط می‌خوام یه راهی بهم بگید که چیکار کنم چون می‌دونم اینشکلی ادامه بدم تا سال بعد جرات خودکشی هم پیدا میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه هنر یا کاری رو شروع کن که بهت اعتماد به نفس بده

دانشجو ارشدم الان پاره وقت هم سرکار میرم یعنی چند سالی هست که هزار تومن هم از خانواده نمیگیرم

اما مثلا جلو جمع میگن اینکارا فایده نداره کار فقط دولتی نمی‌دونم فلان باشه و...یعنی همچنان تحقبر میشم

یا مثلا قبل ارشد میگفتم من می‌خوام برم تهران میگفتن تو که نمیتونی و...ولی خب قبول شدم 

ولی این حرف ها مونده تو ذهنم یعنی هرکاری میرم بکنم قبلش صدبار توی فکرم میگم تو از همه پایینتری تو نمیتونی

2728
عزیزم نمیتونی برا دانشگاه بخونی بری یه شهر دیگه خوابگاه؟ 

یه شهر دیگه هستم اما خانوادم میان سر بزنن چون خونه گرفتم دیگه ولی همین مدت هم میان تحملشون سخت برام 

آدمی هم نیستم حرفی بزنم هرچی هم تحقیر کنند نگاه میکنم 

بدتر اینکه اصلا تو وجود خودمم مونده همیشه هرجا میرم خودمو پایینتر همه میبینم مثلا میرم سرکار کمترین حقوق راضی میشم یعنی اصلا خیلی بد جور شدم

دانشجو ارشدم الان پاره وقت هم سرکار میرم یعنی چند سالی هست که هزار تومن هم از خانواده نمیگیرم اما م ...

همین که داری درس می خونی 

برای خودت درآمد داری از خیلی از همسن های خودت بالاتری 

قدر خودتو بدون

انرژی منفی دیگران رو دور بریز 

مهم افکار خودته که خودت رو باور کنی 

یه شهر دیگه هستم اما خانوادم میان سر بزنن چون خونه گرفتم دیگه ولی همین مدت هم میان تحملشون سخت برام& ...

ببین مراکز بهداشت هر شهر مشاور رایگان دارن. به نظرم حتما برو مشاوره عزیزم. الان تاپیک های قبلیت رو خوندم و تو واقعا آدم موفق و فوق العاده ای هستی عزیزم. نذار گذشته ت روحت رو نابود کنه. 

ببین مراکز بهداشت هر شهر مشاور رایگان دارن. به نظرم حتما برو مشاوره عزیزم. الان تاپیک های قبلیت رو خ ...

ممنون عزیزم به نظرت با مشاور بهتر میشم؟ چون یکی چند جلسه رفتم اصلا هیچ فرقی نکردم 

چون خودمم به مشاور فکر میکنم 

2738
ممنون عزیزم به نظرت با مشاور بهتر میشم؟ چون یکی چند جلسه رفتم اصلا هیچ فرقی نکردم  چون خودمم ب ...

هر مشاوری خوب نیست. چندتا مشاور مختلف رو امتحان کن. هم مراکز بهداشت و هم بعضی درمانگاه های دولتی مشاور دارن. این که یه دختر از یه خانواده ی ضعیف ارشد تهران بخونه و اونجا کار کنه و خونه مستقل داشته کار خیلی بزرگیه. ملت از بچگی تو پر قو زندگی میکنن آخرش از دانشگاه آزاد مشروط میشن