2726

تاپیک قبلیموببینین چن ساعت پیش گفتم دختربچم بیمارستان بستریه وعفونت روده گرفته گفتم دعاکنین خدابه حرفم گوش ندادالان پسرکوچیکمم داره بالامیاره ای خداچرااخه؟صبح میخاستم برم بیمارستان حالاچیکارشون کنم شوهرمم گرفته خابیده

نترس چیزی نیس فردا ببرش دکتر

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخی حتما میکروب عفونت منتقل میشد پسرتم گرفته حتی احتمال خیلی زیاد خودتونم میگیرید. عفونت منتقل میشه مخصوصا با اب دهن لیوان دهنی عطسه اینا. 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

خب عزیزم همسرتونو صدا کنین خواب همسر مهمه یا حال بچه هاتون

😭لطفا هر کی امضام رو دید به سلامتی تو دلیم که سالم باشه جواب آزمایش منفی باشه 3تا صلوات بفرسته😢😢😢😢

اخی عزیزم ایشالا درست میشه پناه بر خدا

تو اینجور موقع ها از خدا گله نکن حتما حکمتی 

تو این کاره عزیزم😊❤

ببین من بدترین آدم روی زمین که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربطی داشته باشه!

منم دخترم تب داره

تا ۳ و نیم همسرم بالا سرش بود

الان منم دیگه همسرم رفت خوابید

انشالله هیچ بچه مریض نشه

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
اخه صبح بایدمیرفتم پیش دخترم توبیمارستان همراهش میموندم الان بین ۲راهی موندم میترسم پسرمم مثل دخترم ...

کی پیش دخترته؟

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
بچتو تنها گذاشتی بیمارستان اومدی خونه؟؟؟ خب شوهرت پسرتو نگه میداشت تو توی بیمارستان میموندی پیش بچت

ن تاپیک قبلیم گفتم مادرم شب تاصبح پیش دخترمه منم صبح تاشب میرم پیش دخترم حالاصبح نمیتونم برم پیشش بایدپسرمویکارکنم

2706