2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

آنتی فریز 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2714

بعد حمام جوجو با

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
فرق کرم مو با ماسک مو چیه ؟

کرم مو روی موهای تمیز و خشک زده میشه، میشه هر روز استفاده کنی و سریع جذب مو میشه

ماسک‌مو رو تو حموم میزنی بعد از اینکه موهاتو شستی و بعد ۱۵ دقیقه اینها، باید موهارو ابکشی کنی

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces
ممنون  کرم مو که استفاده میکنید موها رو ابریشمی و لخت  میکنه؟

بستگی به جنس موهات داره

موهای من ذاتا صاف و لخته، کرمم نزنم صافو لخته

من واسه تقویت ساقه ی مو میزنمش، موهامو براق و مشکی میکنه

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces