2737
2734
عنوان

به نظرتون این خانوم خشگله ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا گونه زدن ، دماغشون عملیه ، زاویه سازی ولی کم ، لباشونم پروتزن

میشناسیش؟؟؟

وگرنه دلیل نمیشه چون دماغش خوبه و گونه داره عملیه 

دماغ نچرال خوشگل گونه نچرال خوشگل زیاد دیدم

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞
2731

لباش خیلی بزرگه و گونه هاش هم خیلی یه جوریه یه نظرم اما چشماش خوشگله

در سرم دختر پیری عصبی می‌رقصد،شهر بر روی سر من عربی می‌رقصد،این جهان با همه دغدغه هایش امشب،روی یک جمجمه یک وجبی میرقصدکاربر سابق تخمهآفتابگردان
میشناسیش؟؟؟ وگرنه دلیل نمیشه چون دماغش خوبه و گونه داره عملیه  دماغ نچرال خوشگل گونه نچرال خو ...

بله میشناسم عزیزم 😊

کلن منظورم از عملی دماغ و گونه بود عزیزم

میتونم تشخیص بده که چه عملایی انجام دادن

بابا من ۲۲ سالمه 🥲 همش نگین ۴۰ سالته ؟نام کاربریمو عددشو زدم ۶۰ ۱۳ ربطی به سنم نداره آخه 🤦‍♀️😐 این عدد یهو اومد ذهنم گزاشتمش .... دوست عزیزم من ۲۲ سالمه ❤
2738

قشنگه

چرا رژلبشون رو اکثرا تا بالای لبشون میزنن معنی خاصی داره ایا؟؟

من هر کاری میکنم نمیشه عن میزنم به ارایشم😂😂😂😂

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من آریایی‌ام ایرانی اصیل ♥️
قشنگه  چرا رژلبشون رو اکثرا تا بالای لبشون میزنن معنی خاصی داره ایا؟؟ من هر کاری میکنم نمیشه ...

😂😂

بابا من ۲۲ سالمه 🥲 همش نگین ۴۰ سالته ؟نام کاربریمو عددشو زدم ۶۰ ۱۳ ربطی به سنم نداره آخه 🤦‍♀️😐 این عدد یهو اومد ذهنم گزاشتمش .... دوست عزیزم من ۲۲ سالمه ❤