2733
2734
عنوان

بخونید و راسشو بگید حق دارم یا نه

306 بازدید | 41 پست

سلام ما امروز بعد دو هفته تازه وقت کردیم بریم بیرون واسه وسایل سیسمونی ما ک داشتیم میرفتیم زد و یهویی مهمون اومد واسه مادر شوهرم واسه شام رفتیم واسش خرید کردیم اوردیم دادیم وسایلشو و بعد رفتیم اونجاهم زنگ زد که کجایید و یچنتا وسایل کمه موقع اومدن بگیرید با اینکه جز ماهم بودن خونه کسای دیگه برگشتیم دیدم یکی در یخچالمونو باز کرده ی چنتا وسایل برداشته کلیم دوغ ریخته رو سرامیک ازین اخلاقا داره که وقتی هم نیستیم بیاد و واسه خودش وسایل برداره منم هر سری میگفتم عب نداره و صدام درنمیومد ولی ایندفه دیگه ب شوهرم گفتم ک باهاش حرف بزن هرکسی حریمی داره خونش جداس کارش درست نیست و اینا من وقتی خونشون میرم تا خودش نگه به یخچالو اینا دست نمیزنم چه برسه که خونه نباشن و برم دست ب وسایلاش بزنم و بردارم .ازم قهر کرد 😐میگه این چ فکریع ک میکنی ینی چیییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب از اول اینجوری عادتشون دادید.باید درو قفل میکردید ک نیان از اول.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

حق داری

بذار ناراحت بشه اجازه نده 

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞
2706