2726

فکر می کردم پاک شده اما فقط کاربریم ترکیده تاپیکام هستن دارم بدبخت میشم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخی قورمه سبزی جان استرس نداشته باش حالا چی میشه اون اکانتت رو یادت نیاد من اومدم تاپیکای قبلیت ولی ...

تاپیکای قبلیم؟ این اکانت نه عزیزم یه اکانت مال سال ۹۸

به اسم خودم هم هست خیلی توش همه چیو گفتم فقط لغو کاربریم کردن تاپیکا هست بیچاره میشم من خدا😭

تاپیکای قبلیم؟ این اکانت نه عزیزم یه اکانت مال سال ۹۸ به اسم خودم هم هست خیلی توش همه چیو گفتم فقط ...

والا اینجا هیشکی هیشکیو به اسم اصلیش نمیشناسه تازشم اینهمه ادم هست که اسامی مشابهی دارن کی میفهمه تو بودی اخه نگران نباش. منظورم تاپیک های امروزته

خب الان مثلا اون متن تایپ ترو تایپ کرده بعد اوناروخونده

نه اونم تو نی نی سایته من نمیدونستم

یه موضوعی رو سرچ کرده تاپیک من اولین نتیجه گوگل بالا اومده

واسم تو اینستا فرستاد این تویی؟ هنوز باز نکردم پیامشو ولی نهایت تا صبح بتونم معطل کنم

فردا شنبه ست باید برم سرکار روبروم در میاد

والا اینجا هیشکی هیشکیو به اسم اصلیش نمیشناسه تازشم اینهمه ادم هست که اسامی مشابهی دارن کی میفهمه تو ...

ای خدا خواهر میگم اسم اعضای خانوادم اسم روستا و رشته ی دانشگاه و سن و اسمم هست خیلی معلومه

2706