2733
2734

دخترم الرژی داشت از ۴ماهگی یبار خون تومدفوع شیرخودمو میخورد منم اونجا شیرگاو خوردم یک رژیم معمولی گرفتم خوب شد تا ۸ماهگی که بهش ماست دادم و خودم شیرو لبنیات همه چی میخورم مشکلی نداشت از ۱۳ماهگی شیرخشکم کمکی بهش دادم با بیومیل اچ آ شروع کردم مشکلی نداشت کره هم توغذاش میریختم الان ۱۰روزیه بیومیل۳ خریدم که تچ ا نیست یکمم بدنش حالت اگزما کمرنگ و پراکنده ریختع بیرون چیکارکنم علتش چیه بنظرتون

شک نکن از همون شیره عوضش کن دختر من بدنش همینجوری شد و فقط کرم اوسیرین ثمین بهترش کرد و قطع کردن ش ...

یعنی تاکی باید اچ ا بخورن اخه همش فکر میکنم مغذی نیست شیرش دکترهمش میگفت تایکسال خوب میشه چقد این الرژی پیچیدست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلااا نمیشه گفت تا کی خوب میشن به منم گفتن تا دو سال ولی ۴ سالگی خوب شد شکر خدا

خداروشکر فقط یک سوال اینکه پرهیز کامل بشن از الرژن باعث میشه زودتر خوب بشن یا کمی بهشون الرژن برسه بدن عادت میکنه و زودتر خوب میشن؟

خداروشکر فقط یک سوال اینکه پرهیز کامل بشن از الرژن باعث میشه زودتر خوب بشن یا کمی بهشون الرژن برسه ب ...

والا من پرهیز کامل میکردم وقتی شیر خودمو میدادم بهش

ولی مثلا بچم بستنی خیلی دوست داشت بهش میدادم 

دکتر گفت هر چند ماه کم کم بهش مثلا کره بده اگه تا ده روز واکنش نداشت بدنش مثلا پنیر اضافه کن و ...

اگه واکنش داد قطع کن جفتشو و چند ماه بعد دوباره امتحان کن

2738