2733
2739

شما وقتی ختم و چله ی یه دعا رو میگیرید

هربار بعد از خوندن دعا حاجتتونو میخواین

یا فقط از اول چله یکبار نیت میکنید و هرروز حاجتتونو بعد دعا نمیگید؟

میشه راهنمایی کنین؟

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

خب اول نیت کن بعد هر شبم بخواه کار سختی نیست مدام بخواه بهتره

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب اول نیت کن بعد هر شبم بخواه کار سختی نیست مدام بخواه بهتره

مرسی عزیزم

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
بعد اصن اصرار باید کرد به خواسته پس دعا کن هربار

مرسی گلم 

درسته

اول ک نیت میکنم ولی بعد اعمال هرچله ای میگم مثلا ظهور امام زمان و این نیت اون نیتو دارم 

میگن اگه ب اندازه ی بال مگسی چشم ادم تر بشه دیگه تمومه حاجتت روا میشه 😍😍

سعی اخر چله ک داری ی کم دلت بشکنه 

2738
اول ک نیت میکنم ولی بعد اعمال هرچله ای میگم مثلا ظهور امام زمان و این نیت اون نیتو دارم  میگن ...

درسته.ممنون عزیزم

خداکنه که بشه😥