2737
2734

هزینش و از اداره پست سوال کنین . زمانشم بستگی داره با چه پستی بفرستن . که مبتونی کدشو برنی تو سایت و ببینی کی میرسه

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من به داداشم که اتریشه وسیله فرستادیم کیلیویی حساب میکنن .یه سری داداشم فرستا  بستگی داره اگه گوشی باشه گمرکی میخوره اگه چیزای دیگه برحسب وزنش تو ایدان باید پول بدی ما ۱۰ سال پیشه تبلت و گوشی خونه و چندتا لبلس و.. ۱۵۰شد.چند ماه پیش ما بسته فرستادیم پسته و......۸ کیلد بود ۲ یا ۳ تومن شد

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
من به داداشم که اتریشه وسیله فرستادیم کیلیویی حساب میکنن .یه سری داداشم فرستا  بستگی داره اگه گ ...

گرون دادین . مادر من میفرسته از رشت تا انگلیس ۱۰ کیلو ۱۳۰۰ تا ۱۵۰۰

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2738
گرون دادین . مادر من میفرسته از رشت تا انگلیس ۱۰ کیلو ۱۳۰۰ تا ۱۵۰۰

‌‌‌شاید من دارم کم میگم کیلوشو ولی قیمتش واسمون هنگ بود 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
‌‌‌شاید من دارم کم میگم کیلوشو ولی قیمتش واسمون هنگ بود 

اره احتمالا بیشتر بوده 

بستگی به کشور و‌نوع پست داره. بعضی پست ها کند تره و‌ارزون تر

اره زمینی و هوایی داره .. برای من دو هفته ای میرسه .