2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهر دوستم پشیمونه میگه باید قیچی کنم عین مو رشد میکنه منم ترسیدم راسته یا نه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
خواهر دوستم پشیمونه میگه باید قیچی کنم عین مو رشد میکنه منم ترسیدم راسته یا نه

آره باید قیچی کنی ده روز یکبار فکر کنم دردسر میشه منم از همین موضوع میترسم

شما انجام دادین چقدر دوام داره

خود کسی که لیفت کرد میگفت سه ماه میمونه ولی مدیر سالن که دوستمه میگفت ۴۵ روز میمونه اگر چندبار پست سرهم تکرار کنی دیگه کامل حالت میگیرن

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
2738
خود کسی که لیفت کرد میگفت سه ماه میمونه ولی مدیر سالن که دوستمه میگفت ۴۵ روز میمونه اگر چندبار پست س ...

ولی من مژه هام کم پشته 

هزینش چقدر شد شما انجام دادین

ولی من مژه هام کم پشته  هزینش چقدر شد شما انجام دادین

۲۵۰ گفت موادم ایتالیایی 

منم زیاد مژه هام بلند و ضخیم نیست ولی چشمام حالت گرفتن انگار بار مژه فر کن درستشون کردی ریمل هم میزنی خیلی خوب میشه

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
هزینش چقدر شد

چند سال پیش گفت ۵۰۰ تومن داده سال ۹۵.تو بیمارستان امام خمینی انجام میدن ارزون

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
۲۵۰ گفت موادم ایتالیایی  منم زیاد مژه هام بلند و ضخیم نیست ولی چشمام حالت گرفتن انگار بار مژه ...

شما قیچی میکنی؟

2706