فکر کنم درمان داره 

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...

بکش بیرون از فکر کردن ب معده ت 

چرا انقدر روش زوم کردی 

برو تاپیک هاتون ببین 

ب خدا مشکل تو از اعصابته

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من با خوردن عسل از دستش راحت شدم،یه قاشق عسل رو توی یه لیوان آب حل میکردم میخوردم تا چند وقت همینکار ...

وای من دو ماه این کارو کردم قند خونم رفت بالا 

با اینکه عسلش کاملا طبیعی بود و مطمئن بود

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

لعنت به بیماری های گوارشی 

دختر منم مشکل گوارشی داره درکت میکنم سخته 

مشکوک به سلیاک یه بیماری ملعون که همه بیماری ها رو شامله از اسید معده و دل درد و سردرد وتهوع و التهاب گوارش و. کم خونی و کمبود ویتامین و بی اشتهایی و لاغری و.... 

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...
من گلوم درد نداره فقط سوزش شدید 

چیزی نیس.اگ روش زوم کنی بدترهم میشی. شربت ام جی خوردم با چند تا قرص اون موقع ها ک وضعم خراب بود دکترداده بود.بعدابابیخیالی نزاشتم زیادبشه

2706