2737
2734

یع اسمیع داشتع نمی دونمع تایپک تاپیک ب ولشع🚶‍♀️

عزیزانع🚶‍♀️

اونع یکی تاپیک همع مادر شوهرم بچه ام رو کشت رو الکی کفت که بیایدع راهکارع بدید🙃🥀💔

چونع هر چیع تاپیک می زدمع

فقط دو سه نفرع می یومدنع که اونامع فقط نصیحت میکردنع مث شماع🙃💔

بعد اومدینع مسخرع کردینع فقط(::🙃🚶‍♀️🥀💔

اعصاب#

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عاشق عین هستی چرا. من نفهمیدم چی نوشتی

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2738
 خواهشنع اونع عزیزانی که می خوانع مسخره کنن نیانع🚶‍♀️🥀💔

مسخره چیه عزیز من درست تایپ کن چرا با لهجه تایپ میکنی خو . 

تو چرا خوب رو می نویسی خو؟🚶‍♀️

چون من عامیانه تایپ کردم . نه که اخر هر کلمه ع بزارم . البته یکی از دوستای منم لهجش همینه  اما بجای ع .. ه میزاره

2706