2737
2734

اگه هست تورو خدا بیایخ خیلی ضروریه

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سوالم اینه میشه بپرسید برام پدر من وزنش بالاس تقریبا دوماه پیش سکته مغزی کردن که خدا رو شکر رد شد ولی الان میگه که حس میکنم یه چیزی توی سرم راه میره توی سر و سمت چپ بدنش 

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
2738

و اینکه الان بخاطر خونریزی تارهای صوتیش نمیتونه حرف بزنه عکس تارهای صوتیشرو میفرستم اگه میشه بپرسید ببینید مشکلش فقط خونریزیه؟

باشه عزیزم میپرسم میگم قرص چی میخوره

ممنون عزیزم والا فقط اسپرینش رو میدونم فردا عکسشونو میفرستم 

همسرتون پزشک گوش و حلق و بینی هستن؟

باشه عزیزم میپرسم میگم قرص چی میخوره

عزیزم الان عکس دارو هاشو میزارم

2706