2737
2734

عکس پروفایل ک بچه ها گفتن😥

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
عالللییب بود😂😂

والا اینجا رو با برنامه ی شاد اشتباه گرفتن 🤦‍♀️😂

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
🤣🤣 منم قربانی شدم بعد رفتم خواهرمم قربانی کردم ولی موجبات خنده و شادی مون فراهم شد ممنون💐

خیلی بد بود 

لامصب تا فردا هم باید بمونه تا بزارم تو تاپیک های حذفی

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد
2738
ولش کن خواهر خودتو ناراحت نکن مهم اینه که ثابت کردید چه نیت خیر و پاکی دارید 💐💐💐💐

ممنون مهربون 

آخه بعضیا فکر کردن قصدم اذیت کردن و سرکار گذاشتن بوده

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد
ممنون مهربون  آخه بعضیا فکر کردن قصدم اذیت کردن و سرکار گذاشتن بوده

وقتی خودتون و خدا از نیت قلبیتون خبر دارید و تلاش واقعی هم برای خدمت خلق خدا کردید دیگه اصلا این حرفا مهم نباشه براتون🌺🌺💐

2706