2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم شیاف استامینوفن 

پیاز از وسط نصف کن بزار کف باش 

خیار و با اندازه پهن بزار رو پیشونیش سیب زمینی هم حلقه ای بزار زیر بغلش 

من همه رو انجام دادم نتیجه. داده شربت بروفین کوریزان دردوتب کودکان  آن شاالله خوب میشه

کوردم 
2720

دستورالعمل تب به این صورت که 

اول استامینوفن بدید به هر صورت فرق نداره یعنی چه قطره چه شربت چه شیاف فقط مهم اینه که دوز درست داده باشید اگر تب کنترل نشد تن شویه ی پارچه با آب ولرم رو به خنک خیس کنید روی شکم زیر بغل و کشاله ران بگذارید و بردارید  فقط /اگر بازم کنترل نشد بروفن بدید 

استامینوفن رو زیر 4 ساعت نمیشه تکرار کرد 

بروفن رو زیر 6 ساعت نباید تکرار کرد و کلا در 24 ساعت سه بار مجاز به دادن هستید 

فاصله بین استا و بروفن دادن 45 دقیقه و بروفن بهتره با معده خالی داده نشه

2714
عزيزم من پزشكم!!! كبد بچه آسيب ميبينه ازطرفي اصلا درجه تبش مشخص نيست چرا اينجا همه دارو ميدن!!!!

خانم عزیز پزشک جان این دستور العمل رو از پزشک اطفال دخترم یاد گرفتم تازه تو منابع جدید میگن همون 45 دقیقه هم نباشه اشکال نداره اینو شما باید بهتر بدونید حداقل مقاله ها رو بخونید تا بروز باشید میتونم برای اثبات حرفم آدرس اون پست کنترل تب رو براتون بذارم 

خانم عزیز پزشک جان این دستور العمل رو از پزشک اطفال دخترم یاد گرفتم تازه تو منابع جدید میگن همون 45 ...

تنها درصورت تب بالاي ٣٨/٥ 

ايشون تب سنج ندارن

زير٣ سال نگران تشنج ناشي از تب هستيم اين دستور صحيحه

ايشون ٤ سالشه بدن آداپت ميكنه و نيازي نيست

بخدا زشته به پزشك ميكين مقاله بخونين بروز باشين!!! خداروشكر داريم ميريم 

چرا زشت باشه اتفاقا پزشک ها باید مرتب به روز رسانی کنند اطلاعاتشون رو چون علم مرتب در حال پیشرفته و دستورالعمل ها مرتب جدید میشه منم ادعایی ندارم فقط مطالب علمی و مفید رو از پزشک دخترم آموزش میبینم حتی مطالب مربوط به تغذیه تکمیلی نوزادان مرتب در حال تغییر هست چرا یک پزشک نباید مرتب مطالعه داشته باشه؟ 

2706