2726
عنوان

چرا جوونا اینطوری شدن 😢

573 بازدید | 25 پست

من خودم 24 سالمه 

ولی استوری دختر پسرای 18 سال به بالا فالورائی ک باز میکنم یا مواد (کوک، گل و...) گذاشتن یا شیشه مشروب یا  تو مهمونی 

یا همش باهم! افتخارم میکنن😢😢

اکثرا وضع مالیشون خوبه، خوشگلن، پدر ومادر خوب

چرا اینجوری میشن آخه 😢مشکلشون چیه! 

هربار که میبینم دلم میخواد برم بهشون بگم خواهش میکنم این کارو باخودت نکن ولی میدونم فوقش یه فحش میدن و بلاک😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انگار دوره ما تموم شده من ۲۸ سالمه ولی واقعا نمیتونم اینارو بفهمم یهو زمونه چقدر عوض شد

چه لذتی بالاتراز اینکه واسطه به دنیا آوردن نوزادی باشی که مادرش قراره برای اولین بار ببینتش مامایی شغل نیست زندگیه♥♥😍😍

احساس قدرت و شاخ بودن

یه دور تو پارکا و بغل مدرسه ها بزنی همه سیگار به دست بچه های چهارده و پونزده ساله،دختر بچه ها هم بغل ۷,۸تا پسر افتادن و ادا میان.مثلا چه افتخاری داره یه دختر بچه سیزده ساله که نمیفهمه بین اون همه پسر خودشو ول میکنه🤦🏻‍♀️

ب قول خودشون دارن عشق حال میکنن فعلا براشونم مهم نیست

یکی بود به منی ک دارم درس میخونم و تلاش میکنم برا هدفن مسخرم میکرد میگفت من ب کتابم نگام نمیکنم از تو موفق تر میشم حالا ببین(چون بچه پولدار بود و با پول نمره شو تا میخرید) همیشم بم میگفت درس اینده نداره نمیبینی معلما و مهندسا درامد کمی دارن  بابای من ادم دکترش درامدش بیشتره 

خدایا دلم میخاست بکشمش انقدر دوست دارم بخوره زمین ب خودش بیاد ادم شه

منم همین طوریم عزیزم..دلم میسوزه....از اینکه ی چیزایی ب اسم روشن فکری باب شده برای ملت....واقعا ی چیزایی ب خودشون ضرر میزنه اخه...اون قدر دلم میسوزه..کاش ادما ب این فکر کنن ک ممکنه الان باشن فردا نه.یا عزیزانشون امروز باشن فردا نه...بخاطر همین چیزاست ک جامعه پراز تنش شده..پراز استرس و دعوا شده.از هر ۵تا ازدواج ۳تاش طلاق شده...

چی کار داری شما هر کی هر جور میخواد زندگی کنه

نمیدونم نمیتونم بی تفاوت باشم دلم براشون میسوزه چون بعضیا رو هم ک باهم حرف زدیم بچه های خوبین ولی نمیدونم چرا اینجوری 

چی کار داری شما هر کی هر جور میخواد زندگی کنه

یه جاهایی باید حرف زد چون داریم تو جامعه زندگی میکنیم.نه فقط ایران و تو اسلام ها،تو کل دنیا همینه.یه سری چیزا رفتار اجتماعیه و ممکنه جامعه رو خراب کنه.بالاخره تو هر خانواده ای یکی دوتا از هم سن و سال نسل جدید.آدم نگران میشه

2706