2733
2739

امشب رفته بودم خونه مادرشوهرم . پدر شوهرم و مادر شوهرم و نامزدم . سه نفری گذاشتن جلوشون منو تحقیر کردن . عیب های منو گفتن . ۵ ماه هست که نامزدیم.  تو دوران نامزدی اختلاف و مشکلات عادیه . نامزدم همه ی مشکلاتمون رو به پدر و مادرش گفت . پدر و مادرش هم حق رو دادن به نامزدم . منم تنها . هجوم آورده بودم روم . میگفتن تمام اخلاق و رفتار های خونه پدریتو باید بزاری کنار و اخلاق های مارو برداری . اخلاق های خانواده نامزدم گنده!! من ۱۶ سالمه.  سنم کمه.  تجربم کمه . منو یه زن ۳۰ ساله فرض میکنن . به نظرتون چیکار کنم؟ به مامان بابام بگم؟!!!😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین نظر منو میخوای اینا بدردت نمیخورن مخصوصا شوهری ک اسرار زنشو ب مادرش و بقبه بگه تا اخر عمر عذاب میکشی و بله ب مادرت بگو

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
2731
2738

اگر نگی و باهاشون برخورد نشه تا اخر همر باید زور بشنوی

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘

تو که بچه یتیم نیستی که هرجور دوست دارن باهات رفتار کنن 

به پدر و مادرت بگو ازت دفاع کنن بدونن سایه بزرگتر رو سرته زبونشون کوتاه بشه وگرنه تا اخر باید تو سری خورشون باشی

صد در صد بگو این تازه اولاشه و نامزدتو ول کن بهم بزن من ۱۶سالگی شوهر کردم دقیقا همین رفتار رو با من داشتن چون بچه بودم قبولشون کردم الان شدیدا پشیمونم ک به خانوادم نگفتم خیلی پشیمونم سنت کمه الان اصلا به شوهر فک نکن زندگیتو بکن خودتو ننداز تو هچل خواهش میکنم به حرفن گوش بده چون تازه اول کاره فردا به راه رفتنتم ایراد میگیرن و شوهرتم بچه مامانی هستش فردا با یه بچه بغل پرتت میکنه کافیه اونا ازش بخوان

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤
2706