2726
عنوان

اونایی که listening شون قوی هست بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 38 پست

من چن سال پیش حتی کتابای اموزشی لسنینگ هم واسم سخت بود یعنی به زور میفهمیدم دو جمله الان اونا رو گوش میدم خنده ام میگیره اینقدر اسونن

فقط با اینکه گوشم عادت کرده به انگلیسی با افزایش دامنه لغات و فیلم البته باید دایره لغات بالایی هم داشته باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چن سال پیش حتی کتابای اموزشی لسنینگ هم واسم سخت بود یعنی به زور میفهمیدم دو جمله الان اونا رو گوش ...

وای منم همینم خسته شدم، 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
عزیزم ادامه پزشکی رو خارج از کشور ادامه میدی؟!

نه نمیشه ادامه داداگر بخوام معادل سازیکنم واحد ها رو بورسیه قطع میشه از اول میخونم 

ولی فرقی نداره از نظر زمان فارغ التحصیلی با ایران ۲ سال طرح اینجا رو ندارم به علاوه ی یک سال که زمان تحصیل کوتاه تره

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2728
معمولی اوایل با زیرنپیس بعد بدون زیرنویس بعدم مهاجرت کردم و بخوای نخوای توی جو قرار گرفتم 

اووف , خوشبحالت که زبان بلدی  

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
من چن سال پیش حتی کتابای اموزشی لسنینگ هم واسم سخت بود یعنی به زور میفهمیدم دو جمله الان اونا رو گوش ...

دایره لغاتم بد نیست، ولی باز کتاب Oxford word skills رو گرفتم

نه نمیشه ادامه داداگر بخوام معادل سازیکنم واحد ها رو بورسیه قطع میشه از اول میخونم  ولی فرقی ن ...

یعنی واقعن اینقدر ارزش داره که از اول شروع کنید؟!

در هر صورت موفق باشید💚

نه دیگه نباید خسته بشی شما تا حالا سریال فرندز رو چن بار دیدی؟! یکی گفته بود من سریال فرندز رو ۳۵ با ...

یا خدا 

یعنی واقعن اینقدر ارزش داره که از اول شروع کنید؟! در هر صورت موفق باشید💚

مرسی 

برای من داره واقعا 

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
کتاب خوبیه

فیلم رو همین طور معمولی ببینم مثل فیلم های خودمون یا باید دقت کنم و با زیر نویس انگلیسی باشه

فیلم رو همین طور معمولی ببینم مثل فیلم های خودمون یا باید دقت کنم و با زیر نویس انگلیسی باشه

یه بار بدون زیر نویس یه بار با زیرنویس و وقتی معنی همه کلمات رو در اوردی یه دور دیگه بدون زیرنویس باید سعی کنی کامل بفهمی 

در هر صورت هم زیاد نگران نباش شروع کنید خودتون قلق دستتون میاد

یه بار بدون زیر نویس یه بار با زیرنویس و وقتی معنی همه کلمات رو در اوردی یه دور دیگه بدون زیرنویس با ...

ممنون عزیزم

2706