2726

دوس پسرم سالها پیش بهم خیانت کرد و رفت..ولی من فک کردم مشکلی داشته که رفته...

اینکه چقدر اذیتم کرد و خون به دلم گذاشت و رفت بماند...

بعد سالها که ازدواج کرده و بچه هم داره ی موقعیتی پیش اومد که لازم دیدم بگم بهش که دستت درد نکنه از اینکه بهم خیانت کردی...چون نمی‌خواستم فک کنه هیچ وقت نفهمیدم...

حالا اینجاشو گوش کنین بچه ها...

کلا خودشو زد به اون راه که من اصلا شمارو نمیشناسم....

در حالیکه حفظ ظاهر می‌کنه خصوصا بخاطر حساسیت شرایطش...

گفتم بیخودی خودتو نزن ب اون راه...وجدان هم خوب چیزیه و از این حرفا...

بهر حال من حرفمو بهش گفتم..اما خداییش بچه ها بنظر شما این رسمشه؟این حتی از فردای خودشم نمیترسه؟؟کسی تجربه شبیه این داشته؟ببینم اون روزیو که اومده و به پام افتاده....بگم تو که منو نمیشناختی...چیشد؟!

بنظرتون میاد همچین روزی بچه ها؟؟؟اگه واقعا کسی درد دل منو درک میکنم از ته دلش برام دعا کنه صلوات بفرسته آیه بخونه...

واقعا از خدا میخام حاجت تک تکتون رو بده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما قسمتت نبوده ک رفته

انشالله ی بخت خوب برات میاد ک ۱۰۰برابرش عاشقت میشه و عاشقش میشی

افکار منفی رو بریز دور

👈🏻متوکل و پرامید هستم😂.اگ اسم کاربریم براتون آشناست حتما تو جعبه داروهاتون دیدینش😁          👈🏻به نظرمن به غیراز سقراط و بقراط یه حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده🤪.                                                     👈🏻تا حالا دوبار لغوکاربری شدم بخاطر آقای ح.ر😒         
2728
میدونم منظورت چیه...ولی جوابگوی احساساتم چی؟

جوابگوی احساسات باید خودت باشی که برخلاف توصیه ی دینت که فرمایش کردن روابط با نامحرم حرامه 

وارد رابطه با نامحرم شدی.

اینقد همینجا تو این سایت به دخترای نوجوون گفتم که پایان این روابط فقط ضرر به روح و جسم دختره 

ولی نمیخوان قبول کنن.

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...