عنوان

یه کارایی می کنم

155 بازدید | 24 پست

مثلا شوهرم یه بی محلی کنه همش فکر بد میاد ذهنم یه جوری که فکر می کنم بدبختم کسی قدرم نمیدونه سواستفاده از می کنن .بعد که به شوهرم میگم شوهرم میگه فلان جا بی ادبی کردی به من .مثلا تو جمع بش گفتم به توچه .ولی خب من یادم نمیمونه همش میگم دوسم نداره من و نمیخواد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غرغر میکنی حسابیا ببین اگ ناراحتیم همون موقع بگو ترو خدا کشش نده زودم فراموش کن

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
2728
نمیتونم بگم 😔

پس بعدشم نگو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
امروز خیلی بی ادبی کردم ایقدر مقایسش کردم 😪

خب خوبه خودتم میگی که بی ادبی می‌کنی پس ترکش کن. و رفتار شوهرتم ربطی به دوست داشتنت نداره منم باشم همچین برخوردی با طرف مقابلم میکنم.راستی چند سالته؟

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
خب خوبه خودتم میگی که بی ادبی می‌کنی پس ترکش کن. و رفتار شوهرتم ربطی به دوست داشتنت نداره منم باشم ه ...

فکر کردم ناراحت نشده چون چیزی نگفت نمیدونستم بعدش باهام حرف نزد و بوسم نکرد به این دلیل بوده

امشب برام قهوه درست کرد گفت بی ادبی گفتم تو بی ادب تری😊

حاضر جوابم هستیا جواب نمیگیری با این راهی ک میری جای تشکرت بوده زنو مرد یکیشون باید سنگ زیر باشن وگرنه زندگی دوومی نداره ادما تو خونشون دنبال ارامش ن بحثولجبازی شاید اوایلش قربون صدقت بره بعدش سرسخت میشه باهات دل مردم عین ابریشمه مواظب باش عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=224410223]خب خوبه خودتم میگی که بی ادبی می‌کنی پس ترکش کن. و رفتار شوهرتم ربطی به دوست داشتنت ...

سنتم که کم نیست فکر کردم سنت کم. ولی از الان سعی کن عوض شی چون خییلی بده اگه با حرف های زشت و بی موقع حرمت های بینمون رو حالا میخواد هر کی باشه بشکنیم. به جای این فکر های الکی و بی ارزش که میکنی و آرامش زندگیت رو بهم میزنی خودتو عوض کن خودبخود محبت و... بینتونم بهتر میشه😘

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
فکر کردم ناراحت نشده چون چیزی نگفت نمیدونستم بعدش باهام حرف نزد و بوسم نکرد به این دلیل بوده

بله عزیزم مردا اکثرا با عمل نشون میدن. انشاالله مشکلتون رفع بشه🌹♥️

2706