2726
عنوان

دیدید بعضی از آدما دوست دارن شمارو خفه کنن از حسودی

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 69 پست
اخه من یه خورده بی زبونم خیلی هم دل رحم😕

مث من😢خواهرشوهرم به من حسودی میکنه همینطوری بی دلیل شماره من از مخاطباش حذف کرده بود استوری واتساپشو نمیدیدم شوهرم اومد عکس خواهرزادشو که استوری کرده بود نشونم داد اونجا فهمیدم منو حذف کرده 🤣🤣🤣🤣حسودجان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مدارا کردن و این که سعی کنی از چیزیت باخبر نشن که آتیش حسادتشون شعله ور بشه  خانواده همسر من د ...

همین متوجه میشن فلان چیزو خریدی میخوان بکشنت با اینکه خودشون خیلی پولدار ترن

مثل منی مامانم از بچگی منو اینطوری تربیت کرد خیلی مظلوم البته روحیه خودمم زیاد غد و زرنگ نیست ذاتا د ...

اسمت ندا هست؟

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

من بیتوجهی میکنم،نمیذارم طرف از جزییات زندگیم باخبر شه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
اتیشو که تو زندگی خودشون میندازن اول  

اون که صد البته ‌ خودشون اول در عذابن 

ولی چون ب شماحسودی میکنن سعی میکنن نذارن شما ز زندگی تون یا چیزی که دارین و اونا ندارن لذت ببرید در نتیجه همه کار میکنن تا نابودتون کنن

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2706