2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون تو دعوا یا تو ......بهتون حرف بد بزنه چه واکنشی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 4360 بازدید | 160 پست
این سایت تیکر رو ۴۰ هفته حساب میکنه.من خودم جوری تنظیم کردم که ۳۷ هفته بشه.و الان۱۴ هفته هستم.جنسیتش ...

جانم 😍

همون هفته ۱۲عربالگری رفتم گفت انقدر تابلو بود 

مامانم میگفت از این چیز دارازاست 😂😂😂

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دعوا هم دیگه جواب نمیدم بخاطر بچه ها

خو لاقل چن روز باهاش سرسنگین باش 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
2728
سلام خوبی؟شوهرت خوبه؟داداشش پیدا شد؟

سلام عزیزم ممنون شما خوبین 

شوهرم هم خداراشکر خوبه نه داداشش بی خبریم شوهرم همه خیلی نگران هستیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
جلو جمع؟ خب راس میگه دیگه جلو جمع نمیشه لباس عوض کرد که  ادم روش نمیشه🥲

باشه اصلا درست ،روش نمیشد 

ولی همینقدر مثل شما مودب میگفت تو جمع روم نمیشه نه که رفتار خودشو آدم نسبت بده به یکی دیگه ❣️

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
مادربزرگ من دوبار ازدواج کرده.گاهی میگه شما ارثی خرابین خودت و مادرت و مادربزرگت و همه.دخترم اگه کار ...

دیگه خیلی اسکول شوهرت بزن دهنش نزار ایجوری بگه 

تنها تر از سکوتم 
2738
سلام عزیزم ممنون شما خوبین  شوهرم هم خداراشکر خوبه نه داداشش بی خبریم شوهرم همه خیلی نگران هست ...

قربونت گلم خداروشکر بخاطر شوهرت همیشه دعاگوشون هستم 

ای بابا خوب یه کاری نمیتونین بکنید

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
مادربزرگ من دوبار ازدواج کرده.گاهی میگه شما ارثی خرابین خودت و مادرت و مادربزرگت و همه.دخترم اگه کار ...

اون سادیسم داره قربونت برم 

دلم خون میشه برات به خدا 🥺😔

هرروز سرسنگینم.دوسش ندارم.

چن تا بچه داری

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
اون سادیسم داره قربونت برم  دلم خون میشه برات به خدا 🥺😔

نه در حالت عادی مرد کامل و نرمالی هست.احترام میزاره میگم که فقط مواظب باشم دعوا درست نشه همچی اوکی هست.حالا باز زندگیم خوب شده تو عقد اینقد امتحانم میکرد با خط مختلف یعنی جگرم خون بود.الان دیگه منو شناخته و با بچه دستمو بسته

خوبش کرد شوهرت آفرین 

😬😬😬

من نمی‌دونم کی اینا شدن ناموس پرست 

متظاهرهای الکی خوش 

خب ب اون حال نمیده دیگه درد میشکه...کم کم سرد میشه بهت

اره بیچاره دردش میاد میشینم بعدش کلی گریه میکنم 

دیگه خودمو کنترل میکنم ناخنامو هم قراره بگیرم💔

حثتیتثکثثننیکززمچثچثگسکطنثحخثکیویحثمثکیینجثین😎کاربر قدیمی با افتخار تعلیقی
2706