2726
عنوان

اگه شوهرتون تو دعوا یا تو ......بهتون حرف بد بزنه چه واکنشی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 4360 بازدید | 160 پست
چه گندی زده ؟

گفته بود میخوام اباس عوض کنم اسی گفته بود خب اینجا عوض کن گفته بود مگه مثل توام جلو همه راحت باشم بیشعوره کلا 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها تو رابطه خشن نیس و فحش با لحن بد نمیده.میگه این سبکی دوس دارم که اینا رو بگم.من دیگه از درمان ...

اسی آخه چی میگه به خودت فوق میده یا به خانوادت 

تنها تر از سکوتم 
2728
ببخشید دور از جون مگه سگی 😐

منم همین اومد تو ذهنم خواستم بتایپم شما زحمتشو کشیدی😐

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
خخخخخ چیبگم والا همین کارشم گناه که خودش رو مومن میدونه بقیه رو بی ایمان لعنتی انقد بدم میاد از این ...

میگم دیگه عزیزم مذهبی نمای خود مومن پندار 

مادربزرگ من ۹بار مکه رفته بهترین مهمونی ترازو همیشه تو خونش میگیریم اون گوشه نمازشو میخونه انگار نه انگار 

تازه هممون هم سگ داریم 

دریغ از یک بار حرف تلخ بد هیچی هیچی 

بعد اینا 😏😏

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
شوهرمم همینو میکوبه سرم میگه جنستو زن داداشت شناخته

بگو آره من م مثل خواهر و مادرتم به داداشت بگو والا اگه ما اینجوری میکردیم شوهرم الان خورده بودتم سر خواهرش داداشت چزا میزاره زنش این عنا رو بخوره 

تنها تر از سکوتم 
شوهرمم همینو میکوبه سرم میگه جنستو زن داداشت شناخته

آخه بهش بگو اون اگر ذات داشت عین تو بود نه من اتفاقا اون فلزش خرابه و جنسش خرابه 

چرا به شوهرت چیزی نمیگی 

عزیزم هفته چندی؟جنسیت چیه

هفته ۱۷پسره خوشگلم 🥰😍😘

2706