2410
2553
عنوان

اگه شوهرتون تو دعوا یا تو ......بهتون حرف بد بزنه چه واکنشی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 4357 بازدید | 160 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زیاد نمیبینمش.میگم که کلا من و ابجیمو با دید بد میبینه ما هم بی محل میکنیم

به خدا کار دنیا برعکس شده عوضی عووووضضضضضیییی من اصلا یادم نمیره زر زرشو

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
به خدا کار دنیا برعکس شده عوضی عووووضضضضضیییی من اصلا یادم نمیره زر زرشو

حرص نخور برا نی نی خوب نی🥺❤

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
2720
اوف بدم میاد از این آدما اسکول 

خیلی عوضیه بعد چجوری روش میشه 

به خدا من به تن فروش های توی خیابون هم نمیتونم بد نگاه کنم 

چجوری آدم میتونه به نزدیکان از این حرفا بزنه 

بعد جالبه پیر و چروکیدست 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
2714
حرص نخور برا نی نی خوب نی🥺❤

😂😘😘😘

خیلی عوضیه بعد چجوری روش میشه  به خدا من به تن فروش های توی خیابون هم نمیتونم بد نگاه کنم  ...

خخخخخ چیبگم والا همین کارشم گناه که خودش رو مومن میدونه بقیه رو بی ایمان لعنتی انقد بدم میاد از این آدما 

تنها تر از سکوتم 
2706