2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ظاهری یا روحی؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2731

خب ببین در چه موردی میخوای تغییر ایجاد کنی ، راجع به اون موضوع تحقیق کن ، کتاب بخون ، تو گوگل سرچ کن و اطلاعاتت رو ببر بالا و با اگاهی شروع کن به ایجاد تغییر و باور داشته باش که حتما میتونی و موفق خواهی شد

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
2738

چنتا پیشنهاد براتون دارم :)
۱:یه روش درمانی هست به اسم صندلی خالی،به این شکل که شما یک صندلی میگذارید جلوتون و تصور میکنید آدمی که حرفای ناتمومی باهاش دارید جلوتون نشسته و تمام حرفاتونو بهش بزنید اینجوری احساس سبکی بهتون دست میده
۲:با خودتون فکر کنیدُ ببینید چی بیشتر از همه خوشحالتون میکنه(یک فعالیت یا هنر خاص)و برید آموزش ببینید و لذت ببرید اینجوری بازدهیتون از نظر کلی میره بالا و حال روحیتون بهتر میشه
۳:ی فعالیت درآمد زا برای خودتون درنظر بگیرید و هدف گذاریهای واقع بینانه براش انجام بدید
۴:اهدافتون رو به صورت بودجه بندی شده(روزانه،میان مدت،بلندمدت)و همینطور کاملا واقع بینانه یادداشت کنید
۵:سعی کنید خودتون رو بابت کارهای مثبتتون تو طول روز تشویق کنید(به هرروشی که میتونید)
-----
امیدوارم براتون مفید بوده باشه،موفق باشید🤍